piątek, 14 października 2016

Modne wnętrze z nową kolekcją Colors od Forte


Młodzieżowe wnętrze pełne kolorów!


Pokój dla nastolatka rządzi się swoimi prawami. Tutaj pożądane są kreatywne pomysły, ciekawe rozwiązania, zabawa kolorami. Właśnie dlatego jeden z najpopularniejszych producentów - marka Forte wprowadziła do swojej oferty nową kolekcję Colors, która przeznaczona jest do umeblowania interesującej przestrzeni młodzieżowej. 
Młodzieżowa kolekcja Colors jak sama nazwa wskazuje mocno nawiązuje do energetycznych barw, które pozytywnie wpłyną na wyobraźnię nastolatka i pobudzą go do działania. Każdy mebel posiada kolorową wnękę, którą można dodatkowo podświetlić co sprawi, że pokój będzie wyglądał oryginalnie a atmosfera w nim panująca będzie sprzyjała relaksowi i nauce.
Meble Colors mają nowoczesny charakter. Wyróżnia je prostota i zachowana przy tym wysoka funkcjonalność. Liczne szafki, szuflady oraz wnęki pozwolą łatwo uporządkować rzeczy nastolatka i na dłużej utrzymać porządek w jego pokoju.
Oprócz dominującego w kolekcji motywu barwnych wnęk, meble Colors posiadają ciekawe uchwyty. Okrągłe, oryginalne, poręczne - dzięki nim cała aranżacja nawiązuje do geometryczności, co jest niezwykle popularne w tworzeniu najmodniejszych wnętrz.
W zestawie Colors warto wyróżnić praktyczne łóżko. W standardzie posiada trzy wnęki, czyli miejsce na akcesoria i dekoracje. Do łóżka można dokupić również szufladę pełniącą rolę schowka na pościel oraz oświetlenie wezgłowia, które nada mu całkowicie niepowtarzalny urok.Wybierz meble Colors do pokoju dziecięcego i młodzieżowego, które sprawią ogromną radość każdemu nastolatkowi! ***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   


Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz