środa, 2 marca 2016

Kupuj taniej nowoczesne meble do salonu!


Nowoczesne meble do salonu i niska cena? To jest możliwe!


Nie musisz wydawać fortuny, by Twoje wnętrze wyglądało perfekcyjnie! Wystarczy, że wybierzesz propozycje cenionego producenta Bydgoskie Meble, które obejmuje atrakcyjna wyprzedaż!
Masz do dyspozycji wiele produktów, w tym nowoczesne meble pokojowe z dwóch kolekcji. Zaprojektowane zostały zgodnie z najmodniejszymi trendami, łącząc świeżą biel z naturalnym odcieniem dębu i ciepłym, wewnętrznym światłem w przypadku kolekcji Corano 2 lub z elegancką czernią i oświetleniem LED w opcji białej, niebieskiej lub kolorowej jako propozycja z zestawu Kona.

Wybierając meble z tych kolekcji nie tylko zyskasz modną aranżację, ale również meble, które wykonane są z wysoko jakościowych materiałów - forniru, laminatu, folii PCV czy membrany w wysokim połysku.

Korzystna cena i atrakcyjny wygląd kolekcji producenta Bydgoskie Meble będzie idealnym wyborem dla Ciebie!


Zalety białych mebli:

  • biały kolor kojarzy się ze świeżością i elegancją
  • biel króluje w najmodniejszych aranżacjach od wielu sezonów, jest wręcz ponadczasowa
  • biały optycznie powiększa pomieszczenie, rozjaśnia je i czyni bardziej przestronnym, dlatego jest bardzo uniwersalna i idealnie sprawdzi się nawet w niewielkim pomieszczeniu
  • biel pasuje do wielu kolorów, dlatego nie będziesz mieć problemu z dopasowaniem koloru ścian do śnieżnobiałych mebli


Jeśli skorzystasz z rabatów PROMOCJI WYPRZEDAŻOWEJ DO 40% TANIEJ, właśnie tak może wyglądać Twój pokój dzienny lub jadalnia:

***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz