poniedziałek, 12 października 2015

Domowe spotkanie z blogerką GlamPaula

Wywiad z blogerką GlamPaula


Na początku września odwiedziliśmy blogerkę GlamPaulę, która przeprowadza metamorfozę własnego pokoju. Postanowiliśmy jej w tym pomóc, wspólnie wybraliśmy meble pasujące do jej stylu, a następnie przejechaliśmy kilkaset kilometrów, by poznać tę sympatyczną, pełną energii młodą kobietę. Spędziliśmy u niej ponad 3 godziny! Przeczytajcie o czym z nią rozmawialiśmy!


Dominik z TwojeMeble.pl: Cześć, jestem Dominik ze sklepu internetowego Twojemeble.pl i w dzisiejszym „Domowym Spotkaniu” porozmawiam z blogerką GlamPaulą, która prowadzi dwa kanały na Youtube:  jeden lifestylowy, na którym umieszcza vblogi z życia codziennego, informacje o zakupach czy makijażach oraz drugi skierowany do młodszej publiczności poświęconym grom. 
Paula postanowiła przeprowadzić metamorfozę swojego mieszkania, dlatego dzisiaj porozmawiamy z nią na temat inspiracji i aranżacji wnętrz. 
Gdybyś miała nieograniczony budżet na aranżację wnętrz, jaki innowacyjny pomysł chciałabyś zrealizować?
GlamPaula: Chciałabym mieć większe mieszkanie z dużą ilością pokoi, by móc urządzić każdy z nich w innym stylu. Dzięki temu nie musiałabym się ograniczać do jednego, jak teraz. Oprócz tego chciałabym mieć swój prywatny basen!
Wspominałaś o stylach, czy masz swój ulubiony?
No właśnie nie...lubię wiele stylów i ciężko mi się zamknąć w jednym, dlatego staram się je mieszać.  Obecnie najbardziej  mi odpowiada styl skandynawski oraz barokowe dodatki, mocne zdobienia, lustra, kryształowe lampy. Dla mnie meble są podstawą, które zmieniam za pomocą dodatków, np. poduszek. Dzięki temu nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, a można zmienić wnętrze np. zgodnie z porą roku. 
Czy masz ulubiony kolor mebli i dodatków? 
Lubię białe meble, które są uniwersalne i zawsze będą pasować bez względu na aktualne trendy, które szybko przemijają.  Odnośnie dodatków – podobają mi się pastelowe, ale lubię również zaszaleć z odważniejszymi kolorami, takimi jak kanarkowy żółty, który pasuje do szarości ścian. 
Czy w aranżacjach wnętrz wzorujesz się na  jakimiś ulubionym celebrycie?
Nie mam jednego ulubionego artysty czy gwiazdy, na której się wzoruję. Podoba mi się wiele rzeczy, które widzę u różnych osób. Staram się mieszać style nie tylko we wnętrzach, ale również w modzie. Inspiracji szukam na polskich i zagranicznych blogach wnętrzarskich oraz na Instagramie.
A gdzie najczęściej robisz zakupy? 
Głównie w Internecie, ponieważ zakupy w nim są łatwe, szybkie i przyjemne. Często jest tak, że gdy pójdziemy do salonu,  to nie znajdziemy interesujących nas rzeczy, a w internecie jest wszystko. Co więcej można od razu kupić wszystkie potrzebne produkty w jednym sklepie internetowym, tak jak w Twojemeble.pl. Podoba mi się, że w tym sklepie są zarówno meble jak i dodatki. Dzięki temu, na jednej stronie mogę bez problemu dobrać artykuły dekoracyjne do mebli, spojrzeć na aranżacje przedstawiane na stronie www i zainspirować się. 
Czy przygotowujesz się wcześniej do zakupów przez Internet?
Jeżeli jestem zdecydowana na jakiś produkt, np. biała komoda, to wpisuję jego nazwę i producenta w wyszukiwarce. Szukam zarówno na polskich jak i zagranicznych stronach, przeglądam blogi. Bardzo często osoby wrzucają zdjęcia danego produktu z własnego mieszkania, dzięki czemu mogę zobaczyć jak dany mebel wygląda naprawdę, a nie tylko na zdjęciach producenta. Dzięki czemu, jeżeli jedno zdjęcie nas nie przekona, to może drugie na innej stronie już tak.
Wróćmy do metamorfozy Twojego mieszkania, jaki będzie Twój ulubiony kącik, w którym będziesz chciała spędzać czas?
Zdecydowanie będzie to kanapa z dużą ilością poduszek albo łóżko, by móc się rozłożyć i odpocząć. Do tego stolik, by móc położyć kawę oraz komputer.

fot. GlamPaula
Domyślałem się, że powiesz, że to kanapa. Czyli jak Cię zapytam o ulubiony mebel to...
Odpowiem także kanapa!
Prowadzisz bardziej siedzący tryb życia, edytując filmy nawet do trzeciej w nocy, więc jak dbasz o to, by Twoja praca była komfortowa?
Nie lubię siedzieć na krześle, więc praca przy biurku odpada. Lubię zmienić pozycję,  położyć się na brzuchu, przewrócić na plecy, dlatego przy edytowaniu filmów pomocne jest duże łóżko i kanapa. 
Dziękuję bardzo za rozmowę.
Dziękuję. 

Efekty metamorfozy pokoju GlamPauli będziecie mogli zobaczyć już niedługo, a póki co sprawdźcie,  jak blogerka poradziła sobie z dostawą mebli i ich skręceniem: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz