poniedziałek, 23 marca 2015

TwojeMeble.pl w pierwszej dziesiątce sklepów internetowych

Profesjonalna obsługa klienta oraz usługi oferowane przez sklep TwojeMeble.pl zostały docenione przez konsumentów.
W najnowszym rankingu sklepów internetowych, przygotowanym przez serwis Opineo, znalazł się on w pierwszej dziesiątce w kategorii „Dom i wnętrze”, jako jedyny meblowy sklep internetowy.Według najnowszych badań, Polska znajduje się wśród liderów rynku e-commerce na świecie: rośnie liczba osób kupujących w sklepach internetowych, jak również świadomość samych konsumentów, którzy chętnie wyrażają zdanie o danym sklepie, polecają go lub wręcz odradzają. Tylko w zeszłym roku wystawili oni ponad 1 milion opinii o e-sklepach.

Jesteśmy dumni, że nasze całoroczne wysiłki włożone w obsługę klienta oraz pracę nad jakością oferowanych usług zostały docenione. Pokonaliśmy tysiące e-sklepów i znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce w kategorii „Dom i wnętrze”, jako jedyny meblowy sklep internetowy – mówi Karol Szpar, właściciel sklepu TwojeMeble.pl - Dziękujemy naszym klientom za zaufanie! To dla nich cały czas dążymy do rozwoju i poprawy funkcjonalności naszego sklepu.

Fachowe doradztwo konsultantów (infolinia czynna 7 dni w tygodniu), bieżące informowanie klienta o stanie realizacji zamówienia, szybka dostawa, czy transport w cenie mebli na terenie całej Polski, to tylko niektóre z usług, które zadecydowały o ostatecznej pozycji w rankingu. Dodatkowo była to różnorodna oferta najlepszych na rynku polskim producentów mebli oraz liczne promocje i oferty specjalne, wpływające na zadowolenie klientów z zakupów w TwojeMeble.pl.

Już wcześniej sklep otrzymał liczne wyróżnienia, między innymi certyfikat – Znak jakości „Q”, który poświadcza wysoką jakość świadczonych usług, czy prestiżowe odznaczenie dziennika „Puls Biznesu” - Gazelę Biznesu 2014.


Pełen ranking sklepów internetowych Opineo 2015 dostępny TUTAJ

---

O rankingu:
Ranking Opineo.pl opiera się na potransakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach, wystawionych przez klientów sklepów internetowych po dokonanych zakupach. Ranking uwzględnia liczbę recenzji zdobytą przez e-sklep w 2014 roku, liczbę opinii zdobytą w całej historii sklepu internetowego w Opineo.pl, ogólną ocenę na dzień 31.12. 2014, punkty za każde 100 opinii i łączną ocenę klientów.


O sklepie TwojeMeble.pl:

TwojeMeble.pl to największy w Polsce, meblowy sklep internetowy, działający kilkanaście lat na polskim rynku. Sklep oferuje szeroką gamę produktów polskich i zagranicznych producentów, takich, jak: Black Red White, Forte, Szynaka, Paged, Bydgoskie Meble, Dig-net, Pinio, Galla Collezione, Matkowski, Mikołajczyk, Jadik, Furninova, itp. TwojeMeble.pl został najlepiej ocenionym internetowym sklepem meblowym wśród internautów, a firma Omega Meble Sp. z o.o., właściciel sklepu internetowego TwojeMeble.pl otrzymała prestiżowe wyróżnienie dziennika „Puls Biznesu” - Gazelę Biznesu 2014.


1 komentarz: