środa, 4 czerwca 2014

Energetyczny Nikko - nowość producenta Black Red White!

Kolekcja Nikko powstała w odpowiedzi marki Black Red White na potrzeby dorastających intelektualistów szukających swojego stylu i młodych pasjonatów rozwijających swoje hobby. Naście lat to wiek, który nie zna nudy – poświadcza to wyrazista, energiczna kolorystyka systemu Nikko, gdzie jaśniejszą, stonowaną barwę congo ożywiają intensywniejsze odcienie bordo uni lub lava i minimalistyczne akcenty czerni.


Nikko składa się dwunastu brył umożliwiających funkcjonalną aranżację pokoju młodzieżowego – m.in. dwóch rodzajów szaf (narożna i przyścienna), regałów, komody, biurka, łóżka i uzupełniających półek wiszących. Dzięki urozmaiceniu elementów kolekcji, w pokoju nastolatka przestrzeń do nauki z powodzeniem łączy się ze strefą odpoczynku, tworząc spójną całość. 


Kolekcję wykonano z płyty wiórowej laminowanej (korpusy) i okleinowanej folią finish (fronty mebli oraz rama łóżka), a szuflady osadzono na prowadnicach rolkowych. Całość uzupełniono drewnianymi, czarnymi uchwytami.

Modułami wyróżniającymi się spośród pozostałych elementów systemu są biurko, regał otwarty oraz szafa narożna. Konstrukcja biurka nie odbiega właściwie od standardowych rozwiązań (szuflada na przybory i szafka), ale jeden z jego boków zamiast popularną płytą został wykończony wspornikiem w postaci, prostokątnego, ażurowego stelaża. Dzięki temu biurko zyskało oryginalny charakter i nabrało lekkości.
Ciekawym elementem jest regał, który wbrew temu, że jest meblem bardzo minimalistycznym, pozbawionym ozdobników (wyrazistych frontów i uchwytów), jednak nie ginie w aranżacji młodzieżowego pokoju. Tworzy go gruba rama, wewnątrz której zastosowano podział przegrodami pionowymi i półkami na dwanaście tej samej wielkości praktycznych "okienek". Tym, co sprawia, że regał nie jest monotonny, są półki w kolorze bordo uni albo lava (do wyboru), które tworzą układ trzech poziomych linii ładnie kontrastujących z korpusem regału i wydobywających się z niego. 
Szafa narożna to najbardziej praktyczny i pojemny mebel w całej kolekcji Nikko. Dwa fronty zapewniają wygodny dostęp do przechowywanych w niej rzeczy, a jej wnętrze zostało zaprojektowane tak, by nastoletni użytkownicy mogli je zagospodarować w optymalny sposób. Powierzchnię szafy podzielono pionowymi przegrodami na trzy części - w szerszej części środkowej umieszczono dwa drążki na odzież wiszącą, a obie boczne węższe części wyposażono w półki.


Mimo, iż kolekcja Nikko dopiero wyrusza na podbój wnętrzarskiego świata, trzeba przyznać, że już na starcie doskonale wpisała się i uzupełniła kanon meblarskich kolekcji młodzieżowych.
                                                                                 ***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz