czwartek, 23 stycznia 2014

Nowość marki Fameg - francuski wdzięk w kolekcji Prowansja!

Dla podążających za niebanalnym stylem, dla miłośników francuskiego piękna, dla osób, które szukają mebli ozdobionych w sposób doskonały - nowa propozycja mebli od producenta Fameg będzie wyśmienitą propozycją.

Prowansja - klimatyczna, francuska okolica, której pięknem i naturalnością zachwyca się mnóstwo turystów. Tak jest również w przypadku kolekcji Prowansja - jest to bowiem nawiązanie do klasyki designu i uroku mebli wykończonych z największą starannością. Każdy, kto przebywa w miejscu zaaranżowanym zestawem Prowansja poczuje delikatny powiew świeżości połączony z mocną nutą elegancji. 
Kolekcja ta przeznaczona do salonu, jadalni i sypialni prezentuje się fantastycznie.Meble Prowansja zawdzięczają swój niezwykły urok delikatnym, ozdobnym żłobieniom w ramach każdej z brył a także wspaniałym, klasycznym uchwytom. Dzięki nim forma staje się nie tylko bardziej stylowa, ale samo wykończenie zostaje wzbogacone także o wyjątkową oryginalność wszystkich detali. 
Meble wykonane są z wysokiej jakości naturalnej okleiny dębowej i lakierowanej płyty MDF. Trwałe materiały gwarantują, że aranżacja Prowansja będzie cieszyć oko każdego domownika przez bardzo długi czas. Warto podkreślić również zastosowanie okuć renomowanej firmy Blum a więc zawiasów wyposażonych w cichy domyk czy też szuflad posiadających system Blumotion z samodomykiem.

Naturalna okleina mebli: dąb bielony:    
Lakierowana płyta MDF: emalia biała z patyną, orzech, orzech złoty: 
Zainspiruj się pięknem kolekcji Prowansja!***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz