piątek, 31 stycznia 2014

Nowoczesna i oryginalna nowość - kolekcja Fiume marki Paged!


Nudne, uniwersalne meble już Cię nie interesują? Jeśli tak, koniecznie obejrzyj nową kolekcję Fiume od producenta Paged Meble! To właśnie tutaj znajdziesz to, czego szukasz a więc wysoką jakość, oryginalne kształty i nowoczesny, zachwycający design!

Fiume to kolekcja propozycja do salonu i jadalni marki Paged, która w sposób doskonały oddaje całe piękno naturalności drewna. Dzięki niej zwykłe wnętrze może zamienić się w przestrzeń niepowtarzalną, bogatą w najmodniejsze formy! 


Czym charakteryzuje się nowa kolekcja Fiume? Na pierwszy rzut oka oryginalną formą zachwyca regał z półkami oraz stolik do salonu. Są to elementy, dzięki którym z pewnością zrobisz na swoich gościach ogromne wrażenie! Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości wykończenia również się nie zawiedziesz - meble Fiume wykonane są z naturalnej okleiny orzechowej zabezpieczonej folią finish mat. 
Przyjemne i smaczne jest także wybarwienie orzech cafe. Warto podkreślić zastosowanie takich elementów jak zawiasy z cichym domykiem, podfrezowania w postaci uchwytów czy w oszklonych bryłach trwałe szkło antisol. Całość sprawia wrażenie modnej i funkcjonalnej aranżacji, która będzie wyjątkową ozdobą całego domu!***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz