wtorek, 14 stycznia 2014

Klio i Selene - modne nowości do sypialni i salonu od Helvetii Wieruszów!


Stylowe nowości w gamie produktów producenta Helvetia Wieruszów. Dwie, fantastyczne kolekcje utrzymane w subtelnych, modnych kolorach stworzą dla Ciebie niezwykle stylowy salon i przytulną sypialnię!


Ten zestaw mebli jest już w naszym sklepie, lecz do tej pory występował jedynie jako aranżacja do sypialni. Nowością są elementy, którymi zaaranżujesz przestrzeń salonu. Meble Selene to modna kolorystyka: biały połysk na frontach oraz korpusy i aplikacje w odcieniu dębu sonoma. Brak wystających uchwytów oraz zastosowanie otwierania typu "push" daje dużą wygodę w użytkowaniu każdej z brył. W drzwiczkach wykorzystano również funkcję cichego domyku. Wysoką jakość gwarantuje również folia membranowa oraz materiał płyty laminowanej odpornej na zarysowania i działanie promieni słonecznych. W kolekcji stylowe oświetlenie wnętrz brył dostępne jest w standardzie, bez dodatkowej dopłaty. 


Meble do sypialni także w delikatnym odcieniu dębu sonoma i białego połysku. W kolekcji znaleźć można bardzo pojemną szafę, praktyczną komodę a także łóżko w komplecie z dwoma szafkami nocnymi, które dostępne jest w dwóch rozmiarach: 160x200 cm oraz 180x200cm. Meble Klio są wyjątkowe ze względu na ryflowane, ozdobne aplikacje na frontach. 


Jeśli gustujesz w modnych, jasnych wnętrzach to nowe propozycje od producenta Helvetia Wieruszów spełnią Twoje oczekiwania! 

***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz