czwartek, 5 grudnia 2013

Natur i Concerto - eleganckie nowości od Woodways!


Nowe kolekcje od producenta Woodways - pełne wdzięku, uroku oraz klasy meble do salonu i sypialni sprawią, że poczujesz się w swoim domu wyjątkowo. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów da Ci również gwarancję trwałości na wiele lat. Meble Concerto i Natur to idealne aranżacje dla miłośników pięknych i szykownych wnętrz.Kolekcja mebli do sypialni w delikatnej kolorystyce cream satynowy, wykonanych z materiału płyty meblowej i drewna. Elementem wyróżniającym zestaw Concerto są przede wszystkim ozdobne uchwyty oraz dekoracyjne frezowania na frontach i ramach każdej z brył. Dodatkowym atutem są również szuflady z funkcją cichego domyku. Różnorodność tego zestawu pozwala stworzyć sypialnię wyposażoną w piękną toaletkę, pojemną szafę czy praktyczny gazetnik. Łóżka w kolekcji Concerto tapicerowane są w trzech różnych tkaninach do wyboru:
To niewielka kolekcja do salonu, wykonana z ekologicznych, trwałych materiałów takich jak okleina naturalna, tarcica brzozowa w ramiakach i dębowa klejonka na frontach. Aranżacja meblami Natur sprawia wrażenie prostej, aczkolwiek delikatna kolorystyka: dąb sękaty olejowany oraz subtelne, ozdobne aplikacje tworzą niezwykle przyjemny i intrygujący klimat w salonie. Cechą charakterystyczną kolekcji są uchwyty ze szczotkowanej stali a także zastosowanie zawiasów z cichym domykiem. 


Wybierając meble Woodways można być pewnym wielu rzeczy, takich jak chociażby niepowtarzalny, elegancki styl oraz wysoka trwałość czy funkcjonalność każdej bryły. Nowe kolekcje są również prawdziwą kwintesencją zachwycającego designu.


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz