piątek, 27 grudnia 2013

Elegancka kolekcja Rosa - nowość od producenta Matkowski!


Nowa kolekcja w ofercie producenta Matkowski wiąże się z wyrazem prawdziwej elegancji i wspaniałego stylu.Rosa ma w sobie wiele uroku zachwycając swoim klasycznym designem. Wysoka jakość wykonania gwarantują zastosowane materiały: dąb naturalny a także naturalna okleina dębowa. Barwa kolekcji - ciepły beż - jest subtelna i delikatna, dzięki temu we wnętrzu panuje wspaniały klimat, zaś samo pomieszczenie staje się jasne i przestronne. W meblach Rosa blaty i górne części mebli występują w wybarwieniu orzech patynowy co tworzy fantastyczny kontrast z kremowym odcieniem frontów i korpusów. Warto podkreślić również ozdobne uchwyty w dwóch różnych kształtach.

Meblami Rosa umeblujesz: 

                  piękny salon                               stylową jadalnię                      uroczy pokój dla dziecka


Wyjątkowego charakteru meblom Rosa nadają także wspaniałe, kwiatowe zdobienia, umieszczone na ramie każdej z brył. Wybierając tą kolekcję można poszczycić się aranżacją, której wyraźny zarys usłojenia drewna będzie potwierdzeniem wysokiej jakości i eleganckiego stylu w danym wnętrzu.Chcesz zobaczyć elementy z kolekcji Rosa? Kliknij w link poniżej i wybierz coś dla siebie z szerokiej gamy mebli o niezwykle stylowym designie i zachwycającej formie wykończenia!***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz