piątek, 7 czerwca 2013Ta promocja jest wyjątkowa! Dlaczego? Ponieważ została przygotowana specjalnie dla fanów czasopisma "Cztery Kąty" oraz miłośników stylowych wnętrz marki Paged i Woodways!

W tej super ofercie kupisz meble z wybranych kolekcji z atrakcyjnym rabatem 15% mniej!
Dzięki tej promocji wnętrze Twojego salonu, jadalni lub sypialni zabłyśnie prawdziwym blaskiem nowoczesności! Modny design i funkcjonalne rozwiązania w atrakcyjnej cenie - skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji już teraz!

Oto kolekcje marki Paged objętych rabatem 15% taniej:

Kolekcja Como
Kolekcja Como - meble do salonu, jadalni i sypialni. Wykonanie z forniru dębowego. Meble wyposażone w kwadratowe, stylowe uchwyty oraz subtelne oświetlenie w standardzie.

Kolekcja Cuba
Kolekcja Cuba - meble do salonu, jadalni i sypialni. Wykonanie z forniru dębowego. Meble posiadają duże, kwadratowe uchwyty, oryginalne formy wykończenia i modne oświetlenie halogenowe w standardzie.

Kolekcja Milano 
Kolekcja Milano - meble do salonu, jadalni i sypialni. Wykonanie z okleiny dębowej wąskosłoistej. Meble o prostym, subtelnym designie bez uchwytów oraz z oświetleniem halogenowym w standardzie.

Kolekcja Ontario
Kolekcja Ontario - meble do salonu. Wykonanie z okleiny jesionowej i litego drewna. Meble utrzymane w delikatnej, naturalnej stylistyce, wyposażone w oświetlenie LED w standardzie.

Kolekcja Varadero
Kolekcja Varadero - meble do salonu. Wykonanie z forniru orzechowego. Meble z nowoczesnym designem, wzbogacone stylowe szkło Sitodruk oraz ciepłe oświetlenie LED w standardzie.Oto kolekcje marki Woodways objętych rabatem 15% taniej:

Kolekcja Harmony
Kolekcja Harmony - meble do salonu, jadalni i sypialni. Wykonanie z drewna fornirowanego. Meble w stylo klasycznym, z eleganckim wykończeniem i oryginalnymi, falistymi uchwytami.

Kolekcja Mona
Kolekcja Mona - meble do salonu i jadalni. Wykonanie z drewna orzechowego i fornirowanego. Meble w nowoczesnym designie, z charakterystycznymi, wysuniętymi szufladami oraz stylowym, barwionym szkłem we frontach i blatach.

Kolekcja Monte Carlo
Kolekcja Monte Carlo - meble do salonu i jadalni. Wykonanie z drewna olchowego i fornirowanego. Meble utrzymane w łagodnej, subtelnej formie oraz wzbogacone o niewielkie, nietypowe uchwyty.


Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty 15% taniej na meble od producenta Woodways i Paged! 
***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz