środa, 11 stycznia 2012

KUCHNIA JUNONA ZA 599 zł!

Po co płacić więcej skoro można mniej! Wybierz kuchnię Junona za 599zł! Serio serio!


Zacznij nowy rok od rewolucji, wielkiej rewolucji cenowej. Nastąpił koniec czasów kiedy, żeby zaaranżować kuchnię musiałeś wydać fortunę. Teraz możesz kupić niewielki, ale funkcjonalny zestaw mebli kuchennych za grosze.

Modne zestawienie kolorów i faktur – biały połysk frontów szafek w połączeniu z matowymi frontami zabudowy dolnej w odcieniu śliwa wallis oraz korpusy wykonane w wybarwieniu jabłoń, sprawią, iż odtąd przygotowywanie posiłków będzie zdecydowanie ulubioną czynnością szczęśliwych posiadaczy tejże wspaniałej kuchni. Kuchnia Junona sprzedawana jest w zestawie – nie możesz zrezygnować z żadnej szafki. Możesz jednak rozbudować zestaw dokupując szafki - np. cena frontu śliwa wallis 40 cm kosztuje 100 zł, do tego potrzebny Ci będzie korpus o szerokości 40 cm, którego cena to również około 100 zł.
Cena zestawu zawiera
szafki górne
: witrynę 80cm; szafkę dwudrzwiową 60cm, szafkę nadokapową 60cm i szafkę jednodrzwiową 40cm. Szafki dolne to szafka zlewozmywakowa 80cm, szafka dwudrzwiowa 60cm i szafka jednodrzwiowa 40cm oraz blaty na wszystkie szafki. Cały zestaw ma szerokość 240cm. Do kompletu czeka na Ciebie stół (sto/138), w kolorze fontów kuchennych, tańszy o 40%. Dostarczymy do Ciebie meble za darmo, jeśli zamówienie przekroczy wartość 1500zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz