środa, 4 grudnia 2019

Wesoły Gang Zwierzaków do pokoju dziecka!

Świnka Sabinka, Królik Krzyś, Owieczka Olga... Te sympatyczne zwierzaki to... pufy idealne do pokoju dziecka! Poznaj całą wesołą gromadkę puf i dowiedz się, dlaczego warto kupić je dla swojej pociechy!


Kupując meble do pokoju dziecięcego chcemy, by były nie tylko atrakcyjne, ale również funkcjonalne. Powinny podobać się naszym dzieciom, ale równocześnie być użyteczne. I takie właśnie są wszystkie pufy z kolekcji Gang zwierzaków! Te sympatyczne siedziska w kształcie zwierząt kryją bowiem w sobie również również pojemnik do przechowywania!

Pufy z kolekcji Gang zwierzaków staną się nieodłącznym kompanem dziecięcych przygód, jak również pomocnym schowkiem ułatwiającym utrzymanie porządku. Te meble do pokoju dziecięcego to żartobliwy akcent, dzięki któremu pokój stanie się bardziej przytulny, a jego posprzątanie jeszcze łatwiejsze. W kolekcji znajdziemy pufy, dla wielbicieli białych zwierzątek: Owieczkę Olgę, Królika Krzysia czy Baranka Bartka. Ale również pand czy hipopotamów. Nie zabraknie również propozycji dla wielbicieli dinozaurów - tu przedstawicielem grupy będzie Dinozaur Damian.Warto wspomnieć, że niektóre pufy wyróżniają się ciekawym materiałem, z którego zostały wykonane. To przede wszystkim dwie pufy - Owieczka Oliwia i Nosorożec Norbert.


Jeśli więc szukacie ciekawego pomysłu na prezent pod choinkę dla swojego dziecka, nasze pufy mogą stać się idealnym rozwiązaniem! Nasze zwierzaki to idealni towarzysze zabaw pełnych wyobraźni!4 komentarze:

  1. Ale super! mojej córce się bardzo podobają takie, ma dywan w trójkąty z https://sklepsindbad.pl/gatunki/royal/ z żółtym i szarym i mówi jeszcze, że by jej wszystkie takie pufki pasowały. Szkoda, że wcześniej nie widziałam takich nigdzie bo pewnie bym zamówiła jej jak urządzałyśmy pokój.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale świetne pufy! Moja córka już mówi, że chciałaby mieć takiego pieska. I może nas psiak by chciał na nim spać? Kto wie ;D Adoptowałyśmy dwa miesiące temu ślicznego szczeniaczka, skradł nasze serca. Nawet wykupiłam dla niego pakiet medyczny https://pethelp.pl/ i byliśmy już na pierwszych badaniach, szczepieniach.

    OdpowiedzUsuń