poniedziałek, 4 listopada 2019

Designerski, ale wygodny mebel? Sofa Forli!
Sofa Forli to stylowy mebel, który swoją wysoką estetykę zawdzięcza geometrycznej formie oraz charakterystycznym “uszom”. Co sprawia, że sofa jest również wygodna? O tym poniżej!


Sofa Forli to stylowy mebel z charakterystycznymi zagłówki, które najczęściej spotykane są w fotelach uszakach. Zastosowanie tego rozwiązania sprawia, że sofa wygląda bardzo oryginalnie. Warto też zwrócić uwagę na przeszycia, które zastosowane są w oparciu i na siedzeniu.
Stanowią alternatywę dla tradycyjnych pikowań i nadają sofie nowoczesnego charakteru. Najnowsze trendy podkreślają też wysokie na 15 cm nóżki.Chcecie, by Wasza sofa stanęła na środku salonu? Nie ma problemu! Sofa Forli ma bardzo ładnie wykończony tył, a to znaczy, że nie musimy chować jej pod ścianą. Ustawiona w centralnej części pokoju będzie jego wyjątkową ozdobą. Sofa Forli dopasuje się również do Waszego wnętrza pod względem koloru. Może być bowiem wykonana w wielu różnych rodzajach i kolorach tapicerki. 

A co sofa kryje w środku? Wypełnienie siedziska to sprężyna falista oraz pianka wysokoelastyczna. W oparciu również zastosowano piankę wysokoelastyczną, jednak w tym wypadku, jest ona na ułożona na pasach wysoko elastycznych. Szerokie podłokietniki połączone z oparciem dodatkowo stworzą wygodne miejsce do wypoczynku i relaksu. W sofie nie znajdziemy funkcji spania ani pojemnika na pościel. To sprawia, że otrzymujemy wygodne siedzisko bardzo dobrej jakości.Sofę Forli możecie kupić w wersji dwu i trzyosobowej. Dzięki temu dopasujecie ją do wielkości swojego wnętrza. W tej kolekcji znajdziecie również fotel! A jeśli jesteście ciekawi jak siedzi się na sofie Forli, zobaczcie nasz film, w którym ją testujemy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz