wtorek, 3 września 2019

Narożnik Luca - porządnie wykonany, tani narożnikUrządzacie mieszkanie i szukacie taniego narożnika? Takiego który będzie porządnie wykonany i sprawdzi się również do spania? Dziś przedstawimy Wam narożnik Luca - rozkładany narożnik z pojemnikiem na pościel!


Narożnik Luca to rozkładany narożnik, który możecie kupić w bardzo dobrej cenie! Kiedy jest złożony, jego wymiary to 257 cm  szerokości  i 180 cm głębokości  w miejscu otomany. Po rozłożeniu uzyskujemy powierzchnię spania o wymiarach 212 cm na 129 cm. Spokojnie zmieszczą się na niej 2 dorosłe osoby. W części otomany znajduje się również pojemnik na pościel, który stanie się dodatkowym, bardzo potrzebnym, zwłaszcza w mniejszych mieszkaniach, schowkiem. Do wypełnienia siedziska i oparcia wykorzystano piankę wysokoelastyczną. To sprawia, że narożnik nie odkształci się szybko. Ważną cechą narożnika Luca są też mobilne zagłówki. Możemy układać je pod dogodnym kątem i tworzyć miejsce idealne do odpoczynku. Jego podłokietniki są szerokie i płaskie - mogą więc stać się miejsce do odłożenia telefonu lub książki. 

Narożnik Luca możecie również dopasować do swojego mieszkania pod względem kolorystycznym. Na naszej stronie Twojemeble.pl znajdziecie wiele rodzajów tkanin w różnych kolorach, z których może zostać wykonany narożnik. Dzięki temu ten nowoczesny narożnik może nabrać również bardziej klasycznego, stonowanego charakteru. Dodatkowego narożnik Luca jest dostępny w wersji prawostronnej i lewostronnej.

Jesteście ciekawi, czy narożnik jest miękki? Jak będzie sprawował się w codziennym życiu? Zobaczcie nasz filmik, w którym testujemy narożnik Luca!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz