poniedziałek, 29 lipca 2019

Jakie łóżko do małego pokoju dziecięcego wybrać?

Pokoje maluchów to często pomieszczenia o niedużych rozmiarach, dlatego wybór odpowiedniego łóżka jest bardzo ważny! Dziś przedstawimy Wam kilka wariantów łóżek, które nie zajmują dużo miejsca, a jednocześnie są bardzo funkcjonalne.


Pokój dziecka to miejsce, które spełniać musi kilka funkcji. W dzień jest miejscem do zabaw, nauki, a w nocy zmienia się w sypialnię. Jeśli więc zależy Wam na wykorzystaniu każdego centymetra przestrzeni w jak najlepszy sposób, to warto zwrócić uwagę na piętrowe łóżka, które w swojej dolnej części posiada... biurka! Takimi modelami są Łóżko Piętrowe Mobi od producenta Meblar oraz Łóżko Piętrowe Tom od marki Lenart. Oba te modele dodatkowo w swojej bocznej części posiadają wbudowaną szafę - to się nazywa funkcjonalność!Kolejną świetną propozycją, idealną do niewielkiego pokoju, są półkotapczany ConceptPro od marki Lenart! To rozwiązanie, które jest niezwykle funkcjonalne! Rozłożony mebel to w pełni funkcjonalne łóżko, a po złożeniu, dzięki specjalnej konstrukcji, “ukrywa się na naszej ścianie” i złożone swoim wyglądem przypomina szafę. Półkotapczany znajdziemy w orientacji pionowej oraz poziomej. Warto zaznaczyć, że nowoczesne półkotapczany wyposażone są w odpowiednie mechanizmy i zabezpieczenia, więc ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne dla dziecka!


Jeśli zastanawiacie się, jak działa półkotapczan, zobaczcie nasz film, w którym dokładnie pokazujemy ten mebel:Wolicie tradycyjne w formie łóżka? Dobrym pomysłem jest zakup modeli, które posiadają dodatkowe szuflady. Są one najczęściej umieszczone w dolnej części konstrukcji. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zyskamy dodatkowe miejsce do przechowywania zabawek czy pościeli! Tutaj warto zwrócić uwagę na łóżko Amazon czy łóżko Tablo!


Aranżacja małego pokoju dla dziecka to trudne zadanie, jednak nie jest ono niemożliwe. Mamy nadzieję, że nasze propozycję ułatwiły Wam wybór odpowiedniego łóżka dla Waszej pociechy! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz