piątek, 21 grudnia 2018

Przytulna sypialnia z meblami Raflo od Black Red White


Przytulna sypialnia powinna mieć wyjątkowy klimat. Stworzycie go, bazując na odpowiednich kolorach, materiałach i oświetleniu. Idealną podstawą do urządzenia wymarzonego wnętrza będzie kolekcja Raflo od producenta Black Red White. Dowiedzcie się, dlaczego!
Raflo to kolekcja inspirowana naturą, jej najważniejszym wyróżnikiem są ryflowane wstawki. Właśnie to dodaje meblom oryginalności mimo pozornie prostej formy. Ich dodatkowym atutem jest ciepła, przyjemna kolorystyka - orzech salev lub dąb wenge brąz, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalny klimat. Dzięki ciepłej kolorystyce z widocznie zarysowaną strukturą słojów, sypialnia będzie nie tylko modna, ale również bardzo przytulna. Ten odprężający kolor ściśle nawiązujący do natury pozwoli Ci odpowiednio wypocząć.

Kolekcja Raflo daje ogromne możliwości aranżacyjne. Wśród dostępnych mebli znajdziecie: łóżko, szafkę nocną, ale też szeroki wybór komód i pojemnych szaf. Dla osób, które wolą większe szafy polecamy szafę trzydrzwiową, ale w ofercie znajdują się również szafy dwudrzwiowe. Dzięki temu kolekcja będzie odpowiednia dla osób, które rzeczy wolą przechowywać ukryte, a mają ich całkiem sporo. Doskonałym uzupełnieniem wnętrza będzie lustro w prostej ramie nawiązującej do całej kolekcji.Jeśli chcesz urządzić sypialnię, która dzięki swym stonowanym barwom stanie się miejscem odpoczynku, kolekcja Raflo to wybór dla Ciebie!

3 komentarze:

  1. A co jeśli trzeba przesunąć plany remontowe, bo coś się wydarzyło w mieszkaniu? To czasem jest naprawdę bardzo ciężkie. U mojej znajomej sytuacja była trudna, ponieważ mieli problem z zalaniem mieszkania i trzeba było wszystko osuszać. Wiem, że bardzo pomogła jej firma https://www.drypol.pl/ i muszę przyznać, że sama zerkałam na ich usługi. Myślę, że bez żadnego problemu warto się zastanowić, gdy również macie przed sobą takie usługi. Coraz to więcej osób korzysta z takich usług, bo może być problem, jeśli wilgoć wyjdzie po jakimś czasie.

    OdpowiedzUsuń