poniedziałek, 2 lipca 2018

Meble z metalowymi elementami - jakie wybrać?Industrialny styl, który inspiracje czerpie wprost z loftowych mieszkań staje się coraz bardziej popularny. Można z niego czerpać mniej i bardziej odważnie i tym samym dostosowywać do swoich potrzeb. Jeśli Wam też podoba się styl industrialny, zobaczcie, dzięki jakim meblom możecie wprowadzić go do swojego wnętrza. Przed Wami meble z metalowymi elementami.


Kolekcja Mosaic

Kolekcja Mosaic to świetny wybór dla osób, które lubią połączenie metalu i drewna, a styl industrialny chcą we wnętrzu jedynie lekko zaznaczyć. W kolekcji wykorzystano lite dębowe drewno, z którego stworzono fronty i blaty mebli. Wykończenie to zaś czarny, matowy metal. Wykorzystano go jako nogi stołu, stolików, szafek czy uchwyty. Nowoczesny charakter podkreślają też geometryczne wykończenia obecne we wnętrzach szafek.Stoliki kawowe

Ciekawym uzupełnieniem wnętrza, który może nadać mu industrialnego charakteru będzie metalowy stolik. Producenci mebli prześcigają się w łączeniu metalowych nóżek w ciekawe kształty. I tak w stoliku kawowym Daryl Metal, nóżki tworzą iluzję pajęczyny. Dodatkowo podstawa stolika nie jest ułożona pod kątem prostym, co może zainteresować wielbicieli nietypowych, designerskich rozwiązań.

Innym przykładem metalowego stolika jest Hanna Metal. Stolik posiada 2 laminowane blaty o takiej samej powierzchni. Warto zwrócić uwagę na zakończenia nóg stolika, które dodają mu uroku.

Styl industrialny to prostota i użyteczność, a te dobrze oddaje stolik Lupe Metal, który dobrze sprawdzi się jako dostawka do kanapy. Pozwoli spokojnie odstawić kawę lub herbatę bez konieczności podnoszenia się z siedziska. 

A jeśli jeden stolik to dla Was za mało, wybierzcie zestaw 3 stolików Wall Trio Metal, z których możecie stworzyć nowoczesną kompozycję. Stoliki możecie ustawiać na wiele sposobów, razem lub osobno.


Krzesła Custom Form

W przypadku krzeseł od Custom Form metalowe nogi lub łączenia pomiędzy nimi dopasowano do plastikowego siedziska. Krzesła Match Arms Metal Black cechują się głębszym i większym siedziskiem z podłokietnikami, zaś siedzisko Match Metal Black jest w swym projekcie bardziej subtelny. Krzesła będą doskonale pasować do nowoczesnych kuchni, ale sprawdzą się też jako element jadalni. 


Meble z metalowymi elementami dają nieograniczone możliwości tworzenia własnego industrialnego stylu. Ich odpowiednie połączenie da efekt, o który warto walczyć. 
A jeśli bardziej niż industrialne lubicie wnętrza inspirowane wzornictwem lat 50 i 60 zajrzycie pod tutaj. Pod linkiem znajdziecie inspiracje retro w odświeżonej wersji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz