poniedziałek, 3 września 2018

Jak urządzić pokój młodzieżowy?

Urządzenie pokoju młodzieżowego to wyzwanie! Nastolatkowie coraz częściej chcą być samodzielni i sami decydować o wnętrzach, w których przebywają. Rodzicom zależy, by meble do pokoju ich dziecka były funkcjonalne i były uniwersalne bez względu na panującą modę. Przedstawiamy kolekcje mebli, które spodobają się zarówno młodszym jak i starszym!


Kolekcja Indiana

Niekwestionowanym bestsellerem wśród mebli do pokoju młodzieżowego jest kolekcja Indiana w kolorze białym. Ich design spodoba się nastolatkom, a solidne wykończenie rodzicom. Meble z tej kolekcji wyróżniają się dzięki metalowym okuciom, które przywodzą na myśl skrzynie podróżnika. Będą więc idealne dla młodego odkrywcy żądnego przygód.


Kolekcja Pok

Prosta, geometryczna kolekcja Pok spodoba się wielbicielom minimalizmu. Jej bazę stanowią stonowane kolory takie jak grafit i jasna szarość. Połączone razem na jednym meblu tworzą ciekawy wzór, który przykuwa uwagę. Wśród mebli z kolekcji Pok znajdują się szafa, regały, półki komody, a także wyjątkowe łóżko posiadające wysuwaną szufladę z dodatkową funkcją spania. Nastolatkowie na pewno docenią możliwość zaproszenia przyjaciół na noc, którą daje ten model łóżka.Kolekcja Happy

Kolekcja Happy to dobra jakość w przystępnej cenie. Zaaranżujecie z nią modną przestrzeń przyjazną zarówno nauce jak i zabawie. Połączenie modrzewia białego sibiu z bukowym akcentem nadaje kolekcji nowoczesny design. Jego podkreśleniem jest brak uchwytów, które zastąpiły wycięcia we frontach. Warto podkreślić, że kolekcja jest na tyle uniwersalna, że łatwo będzie dobrać do niej dodatki, które podkreślą własny styl nastolatka. To powinno stać się jej dodatkową zaletą.


Kolekcja Marida

A jeśli Wasze dzieci marzą o większym łóżku, znajdziecie takie w kolekcji Marida! Kolekcja wyróżnia się charakterystycznymi ryflowaniami na frontach oraz minimalistycznym designem. Kolekcja prawdopodobnie bardziej spodoba się dziewczynkom, zwłaszcza, że uchwyty przy meblach zostały zaprojektowane na wzór muszli. Niewątpliwie stanowią dodatkowy atut kolekcji i są na tyle subtelne, by podobać się dziecku również kiedy podrośnie.Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdziecie tę, która przypadnie do gustu Waszym nastoletnim dzieciom. Jeżeli natomiast Wasze pociechy są dużo młodsze i zastanawiacie się, jak urządzić ich pokój, odsyłamy Was tutaj. Pod tym linkiem znajdziecie kolekcje mebli, które będą rosnąć wraz z dzieckiem.

2 komentarze: