wtorek, 20 listopada 2018

Velvet firmy Szynaka Meble - najchętniej kupowane meble


Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Mebli, które chętnie kupują również inni? Jeśli daną kolekcję często wybierają klienci to znaczy, że warto w nią zainwestować! Przykładem takich mebli jest kolekcja Velvet od producenta Szynaka Meble. To prawdziwy bestseller wśród aranżacji do salonu, jadalni, a także sypialni. Czemu ta nowoczesna kolekcja zawdzięcza swoją popularność?


Meble z kolekcji Velvet tworzą funkcjonalne rozwiązanie, które nadaje wnętrzom charakteru. Ich minimalistyczny design oparty jest na geometrii, którą podkreślają masywne ramy i segmentowa konstrukcja frontów. Meble z tej kolekcji stanowią również doskonałe rozwiązanie dla osób, które do swoich wnętrz wybierają ciepłe odcienie brązów. Meble zostały bowiem wykończone dekorem Dąb Rustical, co sprawia, ze prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. Na uwagę zasługuje również świetne wykonanie - do produkcji mebli z kolekcji Velvet użyto najlepszych materiałów. Warto podkreślić, że kolekcja Velvet została wyróżniona prestiżową nagrodą - Medalem Europejskim, przyznawanym polskim produktom, których wyróżnia nowoczesny design, innowacyjność i zgodność z europejskimi standardami. Organizatorem konkursu jest Business Centre Club przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno - Społecznego.


Klienci najczęściej kupują meble z kolekcji Velvet, ponieważ to produkty doskonałej jakości, wykonane na bazie naturalnych surowców - okleiny naturalnej i litego drewna. Takie wykonanie gwarantuje trwałość na lata a więc potwierdza opłacalność ich zakupu. Nowoczesny wygląd mebli doskonale podkreślono efektownym, drewnianym dekorem, którego nierównomierną powierzchnię otoczono ciepłym oświetleniem. Ten akcent sprawia, że aranżacja wygląda stylowo, elegancko, ale również oryginalnie. Warto zauważyć, że meble z tej kolekcji sprawdzą się zarówno w jadalni, jak i w pokoju dziennym czy sypialni. Jeśli lubimy spójność pomiędzy pomieszczeniami, to może stać się dodatkową zaletą. Wśród mebli z tej kolekcji znajdziemy: łożko do sypialni, stół do jadalni czy komodę, która sprawdzi się w obu pomieszczeniach.


Poznaj kolekcję Velvet i inne nasze bestsellery, wejdź na stronę: TwojeMeble.pl
1 komentarz:

  1. Elegancja, nowoczesny styl, jak najbardziej takie meble mi odpowiadają:)

    OdpowiedzUsuń