wtorek, 9 października 2018

Meble Lyon - idealna kolekcja do salonu!

Kolekcja Lyon do pokoju dziennego od producenta Meble Wójcik zainteresuje szczególnie te osoby, które śledzą najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Ich geometryczny kształt, minimalistyczne wykończenie oraz przyjemny kontrast kolorystyczny to przepis na modne wnętrze, w którym chce się wypoczywać!

Dlaczego warto zwrócić uwagę na kolekcję Lyon? Jej białe, lśniące fronty zostały idealnie dopasowane z korpusem w odcieniu Dąb Riviera Jasny. Dzięki temu kolekcja jest świeża, nowoczesna, ale również ponadczasowa.

Meble Lyon wykonano z wysokiej jakości materiału jakim jest płyta laminowana. Jej powierzchnia jest odporna na uszkodzenia, zarysowania, wilgoć czy wysoką temperaturę, dlatego meble zachowają perfekcyjny wygląd pomimo upływu czasu i ich codziennego użytkowania. W szufladach zastosowano prowadnice z systemem cichego domyku, dzięki czemu front zamyka się płynnie i delikatnie, czyli bardziej bezpiecznie dla domowników. Kolejnym atutem mebli są modne elementy przeszklone szkłem hartowanym, czyli bardziej wytrzymałym. Poddane jest ono również barwieniu w masie co oznacza, że ma idealny kolor i doskonale chroni przed zbyt dużym nasłonecznieniem. Do wnętrz mebli oszklonych możesz dokupić także oświetlenie w wersji ciepłej lub zimniej oraz praktyczny włącznik zbliżeniowy.Dodatkowym elementem, który wzbogaca design tej kolekcji są umieszczone z boku i w górnych wieńcach listwy z oświetleniem, które nadają meblom lekkości oraz nowoczesnego charakteru. To delikatne światło dyskretnie pojawiające się w obramowaniu sprawi, że wnętrze będzie bardziej ciepłe, nastrojowe i przytulne. 

W kolekcji znajdziecie komody, witryny, szafkę RTV czy stoły. Szeroki wybór mebli gwarantuje dowolne możliwości aranżacyjne. Jeśli podoba Wam się kolekcja Lyon zajrzyjcie na naszą stronę!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz