piątek, 27 lipca 2018

Narożnik Cornet - nowoczesny, praktyczny i wygodnySzukacie idealnego narożnika? Model Cornet w designerski sposób wzbogaci Wasze wnętrze! Dowiedzcie się o nim więcej poniżej!

Narożnik Cornet wyróżnia się swoją stylistyką na tle innych mebli. Dzięki swoim przeszyciom i pikowaniom jest niezwykle gustowny, a na wielkich poduchach aż chce się usiąść! Jego design jest więc elegancki, ale sprawia również, że wnętrze staje się przytulne. 

Lekkości narożnikowi nadają nóżki, które wykonane są z drewna, a o komfort siedzenia dbają sprężyny faliste w siedzisku. Zastosowanie w poduszkach oparciowych jednolitej formatki pianki poliuretanowej zapewnia wygodę oraz stabilność kształtu. Nie musimy więc martwić się o wygniecenie narożnika.

Narożnik jest nie tylko bardzo stylowy, ale również praktyczny! Skrywa w sobie bowiem funkcję spania z wbudowanym mechanizmem rozkładania mebla. Sprawdzi się więc w mniejszych mieszkaniach, które muszą być zaprojektowane bardzo funkcjonalnie. Narożnik jest dostępny w wersji prawostronnej oraz lewostronnej.

Do narożnika możecie skompletować fotel z tej samej serii. Razem stworzą kącik idealny do wypoczynku! Seria Cornet stanie się ozdobą każdego wnętrza, w którym zagości!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz