piątek, 3 lutego 2017

Meble postarzane to pomysł na piękne i modne wnętrze!Jednym z najmodniejszych współcześnie trendów są postarzane meble. Wnętrza z taką aranżacją wyglądają bardzo szlachetnie, mają wyjątkowy charakter. Nieregularna powierzchnia, zaakcentowana rysem wgłębień, słojów, lekko przecieranym wybarwieniem podoba się nie tylko koneserom ponadczasowej klasyki, ale też fanom nowoczesnych stylizacji. Ta oprawa podkreśla też szlachetność naturalnych materiałów, świadcząc o ekskluzywnym charakterze Twojego domu.


Przykładem mebli postarzanych są propozycje producenta Meble Krysiak. Ich piękny wygląd osiągnięty za pomocą innowacyjnych technik postarzania zachwyca i inspiruje. Obróbka drewna każdej z brył jest bardzo dokładna, co przekłada się na imponujący efekt końcowy. Powierzchnię mebli zabezpieczono dodatkowo ekologicznymi bejcami, olejami oraz lakierami.


Meble postarzane marki Krysiak znajdziesz w kolekcjach:Meble Provance

Wykonane prawie w całości drewna sosnowego. Kolekcja utrzymana w klimacie wnętrz śródziemnomorskich. Meble wyposażono w tworzone na zamówienie, mosiądzowane i patynowane okucia. Dostępna kolorystyka obejmuje klasyczną biel, biel postarzaną lub drewno postarzane.

Meble Melodie

Lekkość i subtelność kolekcji doskonale komponuje się z wysoką jakością zastosowanych surowców. Należy do nich naturalna okleina dębowa, elementy z litego drewna oraz uchwyty z mosiądzu. Powierzchnię wykończono ręcznie nakładaną powłoką lakieru, dzięki czemu uzyskano wspaniały efekt postarzania (efekt spękania), który na klasycznej bieli prezentuje się wyjątkowo.

Meble Atelie

Meble wykonano z naturalnej okleiny dębowej w połączeniu z elementami drewna dębowego. Całość uzupełniono uchwytami z mosiądzu przecieranego. Innowacyjny efekt postarzania podkreślony postarzanym odcieniem dębu wydobywa naturalne piękno zastosowanych materiałów. Wybierz najwyższą jakość materiałów w wyjątkowej oprawie, kupując do swojego domu meble postarzane!
***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz