piątek, 20 stycznia 2017

Łóżko z pojemnikiem na pościel - czy warto go kupić?


Podstawą każdej sypialni jest komfortowe łóżko. Zwykle przy jego wyborze zastanawiamy się głównie nad wykończeniem, czyli kolorem, wersją nietapicerowaną czy pokrytą tkaniną. Ważny jest także zakup materaca. Jest to oczywiste - w końcu to szczególnie od jego konstrukcji zależy, czy się wyśpimy. Jednak gdy zastanawiasz się nad nowym łóżkiem, warto pomyśleć nad modelem z pojemnikiem na pościel. Czy dodatkowy schowek na kołdrę, poduszki lub sypialniane akcesoria nie będzie przydatny? Oczywiście, że tak! Zobacz wybrane łóżka z pojemnikiem, które podkreślą nie tylko nowoczesną stylizację wnętrza, ale również zadbają o to, by łatwiej można było w nim utrzymać perfekcyjny porządek.



Do najbardziej praktycznych łóżek należą te, które wyposażono w podnoszony stelaż a w środkowej części umieszczono duży pojemnik. Zmieścisz w nim pościel, akcesoria i wszystko to, na co brakuje Ci miejsca w komodzie czy szafie. Podnoszony stelaż w takim meblu zapewnia swobodny dostęp do wnętrza. Oto łóżka z pojemnikiem, które warto polecić:


Łóżko Indira, Helvetia Wieruszów
Cechy:
Solidne wykonanie (płyta laminowana odporna na uszkodzenia i wezgłowie tapicerowane w ekoskórze), podnoszony stelaż, duży pojemnik.




Łóżko Linate, Meble Wójcik
Cechy:
Solidne wykonanie (płyta laminowana odporna na uszkodzenia i stalowa rama), możliwość zamontowania oświetlenia, modna kolorystyka, podnoszony stelaż, duży pojemnik. 




Łóżko Linn, Meblosiek
Cechy:
Solidne wykonanie (płyta laminowana), biała powierzchnia w eleganckim połysku, efektowny kontrast kolorystyczny, podnoszony stelaż, duży pojemnik.




Łóżko Panarea, Meblosiek
Cechy:
Solidne wykonanie (płyta laminowana), modna kolorystyka bieli, oświetlenie wezgłowia w standardzie, podnoszony stelaż, duży pojemnik.




Łóżko Bossa Nova, Paged
Cechy:
Solidne wykonanie (lite drewno, tapicerka ze skóry naturalnej), szeroki wybór kolorów tapicerki, miękkie wezgłowie, możliwość dokupienia podnośnika z ramą i pojemnikiem.




Łóżko Varadero, Paged
Cechy:
Solidne wykonanie (okleina naturalna), wersja z tapicerowanym lub nietapicerowanym wezgłowiem - różne kolory tkaniny do wyboru, możliwość dokupienia stelaża z podnośnikiem i pojemnikiem.




Łóżko Selens, Meble Krysiak
Cechy:
Solidne wykonanie (fornir i lite drewno), stylowa wstawka na wezgłowiu, naturalna kolorystyka, podnoszony stelaż, duży pojemnik. 





Łóżko z pojemnikiem kojarzy się zwykle z systemem podnoszonego stelaża i ukrytego pod nim schowka. Jednak miejsce na pościel czy akcesoria może mieć również formę szuflady. Zapewnia ona nieco mniej miejsca do przechowania, jednak dostęp do pojemnika jest w tym przypadku o wiele łatwiejszy. Zobacz najciekawsze łóżka z szufladami:


Łóżko Stefan, Black Red White
Cechy:
Trzy modne opcje kolorystyczne do wyboru, trzy pojemne szuflady i dodatkowe półki w ramie, wygodne uchwyty. 




Łóżko Anticca, Black Red White
Cechy:
Oryginalna kolorystyka, minimalistyczna forma, pojemnik w formie szuflady umieszczonej z przodu łóżka. 




Łóżko Milo, Szynaka Meble
Cechy:
W zestawie z łóżkiem dwie szafki nocne, minimalistyczna forma, w ramie dwie szuflady i wnęki umieszczone z przodu łóżka. 




Łóżko Provence, Meble Wójcik
Cechy:
Solidne wykonanie (płyta laminowana o podwyższonej odporności na uszkodzenia), pojemna szuflada do montażu z prawej lub lewej strony, możliwość dokupienia oświetlenia na wezgłowie, łóżko w stylu prowansalskim. 




Łóżko Mars, Black Red White
Cechy: 
Minimalistyczna forma, dwie pojemne szuflady, wygodne uchwyty, modna kolorystyka, oświetlenie LED w standardzie. 




Teraz już wiesz czego szukać, by Twoja sypialnia była jeszcze bardziej funkcjonalna! Postaw na modny styl i praktyczną funkcję pojemnika jednocześnie - to się najbardziej opłaca!



***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   


Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz