środa, 9 listopada 2016

Nowoczesny pokój dzienny z meblami Lyon firmy Meble Wójcik


Aranżacja salonu z nowoczesnymi meblami LyonCiekawie zaprojektowany zestaw Lyon do pokoju dziennego firmy Meble Wójcik zainteresuje szczególnie te osoby, które śledzą najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Ich geometryczny kształt, minimalistyczne wykończenie oraz przyjemny kontrast kolorystyczny to przepis na modne wnętrze, w którym chce się wypoczywać!
Fronty i boczne elementy w białym połysku to ponadczasowa stylistyka. Tą świeżość i chłód jasnych detali ocieplono przyjemną barwą dębu, która doskonale odzwierciedla usłojenie naturalnego drewna.  
Ciemna wersja kolorystyczna mebli Lyon łączy ramki w ciemnej szarości i powierzchnię frontów czy boków w tej samej barwie, lecz w połyskującym wykończeniu. Ta nowoczesna tonacja jest pełna głębi a przełamujące ją oświetlenie tworzy intrygujący efekt wizualny.
Meble Lyon wykonano z wysokiej jakości materiału jakim jest płyta laminowana. Jej powierzchnia jest odporna na uszkodzenia, zarysowania, wilgoć czy wysoką temperaturę, dlatego meble zachowają perfekcyjny wygląd pomimo upływu czasu i ich codziennego użytkowania. W szufladach zastosowano prowadnice z systemem cichego domyku, dzięki czemu front zamyka się płynnie i delikatnie, czyli bardziej bezpiecznie dla domowników. Kolejnym atutem mebli są modne elementy przeszklone szkłem hartowanym, czyli bardziej wytrzymałym. Poddane jest ono również barwieniu w masie co oznacza, że ma idealny kolor i doskonale chroni przed zbyt dużym nasłonecznieniem. Do wnętrz mebli oszklonych możesz dokupić także oświetlenie w wersji ciepłej lub zimniej oraz praktyczny włącznik zbliżeniowy.
Kolekcja Lyon jest niezwykle atrakcyjna również dlatego, że jej motywem przewodnim są umieszczone z boku i górnych wieńcach listwy z oświetleniem, które nadają meblom lekkości oraz nowoczesnego temperamentu. To delikatne światło dyskretnie pojawiające się w obramowaniu sprawi, że wnętrze będzie bardziej ciepłe, nastrojowe i przytulne. 
Nowa kolekcja Lyon, czyli modne meble pokojowe pomogą Ci stworzyć wnętrze, które z dumą zaprezentujesz swoim gościom!***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   


Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz