środa, 5 października 2016

Tunis - wygodny narożnik z nowoczesnymi funkcjami


Marzy Ci się piękny salon a przy okazji miejsce, gdzie wspólnie z rodziną zrelaksujesz się po ciężkim dniu? Wybierz nowoczesny model wypoczynkowy - narożnik Tunis firmy Gala Collezione, który zachwyci Cię nie tylko wspaniałym wyglądem, ale również wygodą na najwyższym poziomie!
Narożnik Tunis za pomocą odpowiednich funkcji i elementów zatroszczy się o Twój doskonały komfort. Dzięki specjalnemu układowi bocznej części siedzisko z oparciem przybiera lekko leżącą formę a u dołu poławia się podnóżek na nogi - w takiej pozycji chce się odpoczywać! Funkcja relaksu jest sterowana dzięki mechanizmowi elektrycznemu.

Narożnik Tunis posiada też niezwykle przydatną w wielu sytuacjach funkcję spania. Wysuwana, dolna część wyposażona w stelaż i miękki materac stworzy wygodne miejsce do noclegu dla oczekiwanych jak i tych niespodziewanych gości.

Narożnik z kolekcji Tunis należy do mebli bardzo komfortowych i zarazem trwałych. Jego solidna konstrukcja opiera się na wypełnieniu siedziska z właściwie podtrzymujących sylwetkę sprężyn falistych oraz pianki wysokelastycznej, która zapewnia odpowiednią miękkość i elastyczność. Oparcie z wkładem silikonowym i podłokietniki z pianką poliuretanową sprawią, że można się delikatnie wtulić w plastyczną powierzchnię narożnika. Mebel posiada też dyskretne, prawie niewidoczne plastikowe nóżki, które subtelnie wysmuklają jego formę. 


Swój piękny wygląd narożnik Tunis zawdzięcza łagodnie poprowadzonej linii przeszyć oraz wspaniałej tapicerce, która może być wykończona w wielu interesujących tkaninach lub wysokiej jakości skórach do wyboru.

Poznaj pozostałe meble tapicerowane z oferty producenta Gala Collezione, by znaleźć inspiracje do stworzenia modnych, nowoczesnych, zaskakująco pięknych wnętrz!
***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   


Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz