wtorek, 6 września 2016

Nowoczesne biuro w stylu Black Red WhiteModne biuro z Black Red WhitePoznaj nową inspirację producenta Black Red White - kolekcję Executive, z którą urządzisz nowoczesne biuro. Każdy z elementów zestawu jest zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić Ci dużo miejsca do przechowywania dokumentów i biurowych akcesoriów. 

Doskonale zorganizowana przestrzeń Twojego miejsca pracy pozytywnie wpłynie na jej efekty. Dzięki utrzymanemu w biurze porządkowi i pełnej harmonii kolorów, możesz się odpowiednio skupić na swoich obowiązkach a zarazem perfekcyjnie dopracować każde zajęcie. 
Meble Executive wykonano z różnorodnych materiałów - płyty wiórowej, listwy MDF, płyty komórkowej, laminatu i folii finish. Aby ich użytkowanie było maksymalnie wygodne, bryły zostały wyposażone również w ergonomiczne, metalowe uchwyty. 

Ważną rolę odgrywa kolorystyka kolekcji, dostępna w opcji z dębem san remo i wstawką szary volfram lub tym samym połączeniem urozmaiconym białym połyskiem. 

Dąb san remo inspirowany jest prawdziwą naturą, dlatego przyjemny, jasny odcień wprowadzi do biura przytulny nastrój pełen harmonii i spokoju.
Szarość subtelnie przełamuje stonowane odcienie - delikatnie pobudza i relaksuje.
Biel to oznaka świeżości i czystości. Dzięki niej łatwiej skoncentrujesz się na swoich obowiązkach.

Meble Executive są niezwykle pojemne - posiadają mnóstwo pólek i szafek. Wybrane szuflady na dokumenty w regałach i komodzie pozbawione uchwytów wyróżniają się dodatkowo frontem z delikatnie zaokrągloną, skośną linią, tworząc oryginalny akcent wyróżniający całą kolekcję. 


Dla osób, które potrzebują dużo przestrzeni, idealnym rozwiązaniem będzie połączenie biurek Executive specjalnym łącznikiem. W efekcie otrzymujemy idealne miejsce do pracy z długim blatem, który pokryto specjalną folią utwardzoną, zwiększającą odporność na zarysowania lub różnego rodzaju uszkodzenia. Biurka posiadają też specjalny otwór, przez który wygodnie poprowadzisz kable i łatwo utrzymasz porządek.Biuro z meblami Executive będzie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.
Nie czekaj i stwórz już teraz wnętrze, w którym będzie Ci się przyjemnie pracować!***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   


Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz