piątek, 22 stycznia 2016

W poszukiwaniu trendów - TwojeMeble.pl na międzynarodowych targach meblowych IMM w Kolonii

Do 24 stycznia br. trwają międzynarodowe targi meblowe IMM w Kolonii. To jedna z największych i najważniejszych imprez branży meblowej. To właśnie w Kolonii pojawiają się najwięksi producenci, którzy pokazują nowości, to tam można podpatrzeć trendy,  jakie będą obowiązywać w bieżącym roku. Z myślą o Was, drodzy Klienci, nie mogło nas zabraknąć na tym prestiżowym wydarzeniu. Wróciliśmy wczoraj z głowami pełnymi inspiracji i planów na rozwój naszej oferty. 

Specjalnie dla Was omawiamy najnowsze trendy zaprezentowane podczas Targów IMM w Kolonii. Zobaczcie co będzie modne we wnętrzach w 2016 roku! 

Na salonach króluje styl skandynawski 
Na tegorocznych targach przeważał styl skandynawski, który jest najchętniej wybieranym designem w aranżacji wnętrz od kilku sezonów ze względu na prostotę i uniwersalność. 
W Kolonii prezentowane były lekkie, minimalistyczne bryły mebli w pastelowych kolorach oraz naturalnym drewnie lub beżu. Natomiast praktycznie niezauważalny był styl klasyczny w ciemnych odcieniach drewna, podobnie jak meble w białym połysku. 
Regały i konsolki 
W salonie 2016 roku głównymi meblami są regały oraz konsole i biurka, które nadają wnętrzu nowoczesności oraz lekkości. Dodatkowo obowiązkowo mały stolik kawowy z metalowymi nóżkami i przestronna, wygodna sofa lub narożnik. Dzięki tym elementom stworzysz salon, biuro czy jadalnię zgodnie z najmodniejszymi trendami.


Tylko naturalne drewno 
W tym roku w pokojach królować będą meble w odcieniach naturalnego dębu, a lakier obowiązkowo matowy. Zauważyliśmy również, że producenci powoli rezygnują z mebli w odcinaniach szarości, czy bieli. W 2016 wszyscy stawiają na piękno naturalnego drewna! 

Idealny duet: drewno i stal 
Drugi widoczny trend to łączenie drewna ze stalą. Nowoczesne drewniane biurka z metalowymi nogami, stoliki kawowe z metalowymi wykończeniami czy metalowe regały. Meble te sprawiają wrażenie lekkich i niezwykle kunsztownych. 
Wszystkie kolory tęczy 
W 2016 roku nasze salony nabiorą żywych kolorów, ponieważ umieszczone w nich meble tapicerowane będą wykończone w odważnych barwach. Kolorem tego roku zdecydowanie będzie turkus i mięta. Natomiast miłośnicy spokojniejszych barw znajdą meble w kolorach ziemi: spokojne granaty, piękna zgniła zieleń czy ciepłe kolory brązu. 
Który z trendów najbardziej Wam się podoba i chcielibyście wprowadzić go do własnego domu? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz