czwartek, 19 listopada 2015

Drewniane meble do jadalni K-9 od marki Klose - nowoczesność i naturalność w jednym!


Drewno to materiał szlachetny, niezwykle trwały i ekologiczny, dlatego meble z niego wykonane imponują swoim pięknym wyglądem pomimo upływającego czasu a dodatkowo wzbogacają aranżację o walory estetyczne i to w modnym wydaniu. Kolekcja K-9 od producenta Klose w pełni oddaje piękno i urodę struktury naturalnego drewna, które dodatkowo jest urozmaicone oryginalnym wykończeniem frontów. Obok takich mebli nie można przejść obojętnie tym bardziej, że kupisz je teraz do 30% taniej!Wybarwienie:

Dąb dziki
Buk twardzielowyOba wybarwienia kolekcji K-9 w doskonały sposób oddają urok naturalnego, litego drewna. Widocznie zarysowane usłojenie z licznymi sękami i słojami przybliża do natury a także podkreśla doskonałą jakość mebli.

Wykonanie:

Kolekcja K-9 marki Klose wykonana jest z litego drewna, który charakteryzuje się podwyższoną trwałością i odpornością na wiele czynników zewnętrznych, zachowując tym samym atrakcyjny wygląd przez bardzo długi czas. Fronty mebli zostały wzbogacone o nietypową, nierównomierną strukturę w postaci finezyjnego falowania, co jest niezwykle oryginalnym akcentem, który przyciąga wzrok i inspiruje. Nawiązaniem do nowoczesnego wzornictwa jest tutaj brak wystających uchwytów - wygodę w użytkowaniu brył zapewnia system push-open. Do kredensu i witryny można dodatkowo dokupić stylowe, ciepłe oświetlenie. Najważniejszym elementem wnętrza takiego jak jadalnia jest stół i krzesła. Warto podkreślić, że w kolekcji K-9 meble te są bardzo funkcjonalne i łatwo dopasujesz je do swoich sprecyzowanych oczekiwań ze względu na możliwy wybór wykończenia krzesła i wielkości stołu (wygodne rozkładanie za pomocą wstawek motylkowych - ich ilość zależy od rozmiaru blatu).

Oto efektowne, ekskluzywne aranżacje z kolekcją K-9 producenta Klose:


Postaw na doskonałą jakość drewnianych mebli Klose i skuś się na atrakcyjną promocję!
Kliknij tutaj i kupuj taniej!***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz