poniedziałek, 5 października 2015

New York firmy Paged, czyli efektowne, drewniane meble do salonu i jadalni!


Niepowtarzalna, wyjątkowa, nowoczesna, elegancka, efektowna - wszystkie te określenia łączy jedna kolekcja New York od producenta Paged. Dlaczego warto ją mieć w swoim domu? Dzięki niej zyskasz klimatyczną aranżację, wzbogaconą o piękno naturalnego drewna. Meble New York przełamują nudne formy, w niecodzienny sposób podkreślając urok trwałych materiałów. Marzysz o salonie lub jadalni, które oczarują Twoich gości? Z kolekcją New York na pewno osiągniesz ten efekt!


Wybarwienie:

Dąb  wędzony / Jasny brąz


Bardzo przemyślane połączenie kolorystyczne kolekcji New York stworzy idealny nastrój w salonie i jadalni. Rzadko spotykanie wybarwienie dębu wędzonego z wyraźnie zarysowanym usłojeniem drewna świetnie komponuje się z przyjemnym odcieniem jasnego brązu w połysku. Te stonowane barwy to harmonia i spokój, które pozwolą Ci się doskonale zrelaksować bez względu na porę dnia.
Największą zaletą mebli New York jest zastosowanie struktury naturalnego łupka na frontach. Drewno to bowiem materiał nie tylko niezwykle trwały, ale odpowiednio wyeksponowany potrafi zrobić ogromne wrażenie pod względem wizualnym. W wykończeniu warto podkreślić także zastosowanie wodnych lakierów bezpiecznych dla ludzi i środowiska a także innych solidnych elementów takich jak nowoczesne okucia z systemem cichego domyku. 
Do podkreślenia naturalnej struktury łupka oraz wnętrza oszklonych brył oprócz grubych, drewnianych ramek na froncie wykorzystano stylowe podświetlenie dostępne w standardzie.Oto salon i jadalnia z meblami New York firmy Paged:


Tylko teraz masz okazję kupić meble New York w niższej cenie!
Wystarczy, że skorzystasz z naszej atrakcyjnej promocji!
Kliknij tutaj i kup drewniane meble z atrakcyjnym rabatem - link


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz