środa, 12 sierpnia 2015

Stylowe łóżka tapicerowane od Black Red White!


Marzy Ci się piękna, efektowna sypialnia? Wybierz modne meble i koniecznie stylowe, tapicerowane łóżko z oferty najpopularniejszego producenta Black Red White! Nowocześnie wykończone wezgłowie, inspirujący kolor, trwała tapicerka ze skóry lub tkaniny - swoje idealne łóżko znajdziesz właśnie tutaj!

Oto tapicerowane łóżka od marki Black Red White. Każde z nich dostępne jest w szerokiej gamie wybarwień nóżek z drewna a także materiałów tapicerskich do wyboru - trwałych skór czy tkanin w wielu wariantach kolorystycznych.


Pikowane wezgłowie, nóżki drewniane, 2 wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą trzeba dokupić pakiet LMBK (rama metalowa, stelaż z podnośnikiem gazowym, pojemnik na pościel) lub pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).

Wezgłowie gładkie, na boku grubsze przeszycia, nóżki drewniane, 3 wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą pakiet LMBK (rama metalowa, stelaż z podnośnikiem gazowym, pojemnik na pościel) lub pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).

Łóżko Bianco LED
Wezgłowie z grubą ramą - wewnątrz podświetlenie LED, nóżki drewniane, 3 wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą pakiet LMBK (rama metalowa, stelaż z podnośnikiem gazowym, pojemnik na pościel) lub pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).Łóżko Carlet II
Wezgłowie z delikatnymi przeszyciami, nóżki drewniane, 3 wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą pakiet LMBK (rama metalowa, stelaż z podnośnikiem gazowym, pojemnik na pościel) lub pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).
Łóżko Castel III Futon
Wezgłowie pikowane, ozdobne drewniane nóżki, 2 wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).


Łóżko Cupido II Futon
Efektowne, pikowane wezgłowie, drewniane nóżki, 2 wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).


Łóżko Cupido III Futon
Stylizowane, pikowane wezgłowie, drewniane nóżki, 2 wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą pakiet LMBK (rama metalowa, stelaż z podnośnikiem gazowym, pojemnik na pościel) lub pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).

Łóżko Lorenzo II
Wezgłowie z pionowymi przeszyciami, nóżki metalowe chromowane, 2 wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą pakiet LMBK (rama metalowa, stelaż z podnośnikiem gazowym, pojemnik na pościel) lub pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).Łóżko Possi
Wezgłowie z panelami różnego koloru i wielkości do wyboru, dostępny jeden wymiar łóżka, za dodatkową opłatą pakiet LMBK (rama metalowa, stelaż z podnośnikiem gazowym, pojemnik na pościel) lub pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).
Łóżko Roxy
Wezgłowie pikowane, nóżki metalowe, 3 wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą pakiet LMBK (rama metalowa, stelaż z podnośnikiem gazowym, pojemnik na pościel) lub pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).

Łóżko Wiktoria
Wezgłowie stylowo pikowane, nóżki drewniane, 2 wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą pakiet LMBK (rama metalowa, stelaż z podnośnikiem gazowym, pojemnik na pościel) lub pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).
Łóżko William
Wezgłowie gładkie o falowanym kształcie, nóżki drewniane, 2 wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą pakiet LMBK (rama metalowa, stelaż z podnośnikiem gazowym, pojemnik na pościel) lub pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).  
Łóżko Fini
Wezgłowie podzielone na części, nóżki metalowe, 3 wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą pakiet LMBK (rama metalowa, stelaż z podnośnikiem gazowym, pojemnik na pościel) lub pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).  


Łóżko Mateo II
Wezgłowie pikowane, nóżki drewniane, wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą pakiet LMBK (rama metalowa, stelaż z podnośnikiem gazowym, pojemnik na pościel) lub pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).  

Łóżko Roksana II New
Wezgłowie gładkie, nóżki metalowe, wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą pakiet LMBK (rama metalowa, stelaż z podnośnikiem gazowym, pojemnik na pościel) lub pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).  


Wezgłowie z poziomymi przeszyciami, nóżki metalowe, wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą pakiet LMBK (rama metalowa, stelaż z podnośnikiem gazowym, pojemnik na pościel) lub pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).  Wezgłowie pikowane, nóżki z tworzywa, 2 wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą pakiet LMBK (rama metalowa, stelaż z podnośnikiem gazowym, pojemnik na pościel) lub pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).  Wezgłowie z pionowymi przeszyciami, 4 wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą pakiet LMBK (rama metalowa, stelaż z podnośnikiem gazowym, pojemnik na pościel) lub pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).  Wezgłowie z ukośnymi przeszyciami,  4 wymiary łóżka do wyboru, za dodatkową opłatą pakiet LMBK (rama metalowa, stelaż z podnośnikiem gazowym, pojemnik na pościel) lub pakiet Futon (elementy do mocowania pod stelaż).  


Oto wnętrza z łóżkami tapicerowanymi od Black Red White:


Tapicerowane łóżko to idealny wybór dla Ciebie! Będzie się ono prezentować bardzo efektownie a poza tym taki mebel jest niezwykle praktyczny. Tapicerowane wykończenie ochroni Twoje dziecko przed niebezpiecznymi krawędziami a do czyszczenia potrzebna Ci tylko wilgotna szmatka. Postaw na modne i sprawdzone propozycje od Black Red White! 
Tapicerowane łóżka BRW - link


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

2 komentarze:

  1. Bardzo ładnie wykonana sypialnia. Aż chce się położyć na tych łóżkach :)

    OdpowiedzUsuń