środa, 24 czerwca 2015

Nowoczesna wersalka rozkładana od Black Red White, czyli dlaczego wersalka nie musi być nudna!


Wersalki w polskich domach goszczą już od wielu wielu lat, dlatego ten wyjątkowy mebel ma tak bogatą historię. Już za czasów PRL w którymś pomieszczeniu obowiązkowo musiała znaleźć się zgrabna wersalka. Głównym powodem tego stanu rzeczy było przede wszystkim to, że wersalki były tanie i bardzo praktyczne - idealne do spania, łatwo składane, z pojemnikiem na pościel. W tamtych czasach mebel ten wyróżniał się zwykle prostymi kształtami oraz połączeniem drewna i tapicerki. Dzisiaj wersalki są równie popularne co kiedyś, ponieważ nie tylko wraca moda na meble z PRLu, ale i sam wygląd tego mebla się zmienia. Dla tych, którzy bardziej wolą współczesne formy niż retro design, wersalki przyjmują nowoczesny styl wykończenia, czyniąc je obecnie uznanym elementem w aranżacji wnętrz!

Przedstawiamy jedne z najbardziej stylowych, rozkładanych wersalek z oferty cenionego producenta Black Red White. Ich nowoczesny wygląd i klasyczne funkcje jakie pełnią a więc miejsca zarówno do snu jak i do relaksu, wyposażone w pojemnik na pościel to nieoceniona, warta do podkreślenia propozycja w wystroju wnętrz takich jak pokój dzienny czy sypialnia.


Nowoczesne, rozkładane wersalki, które mogą Cię zainteresować:Wersalka Viola - link
Cechy charakterystyczne:
Funkcja spania, pojemnik na pościel, wypełnienie - bonell, pikowane siedzisko i oparcie, dekoracyjne poduszki, rama drewniana, stopki metalowe chromowane, automat ułatwiający rozkładanie.


Wersalka Alexis - link
Cechy charakterystyczne:
Funkcja spania, pojemnik na pościel, wypełnienie - bonell, elementy drewniane, wąskie podłokietniki.


Wersalka Hop - link
Cechy charakterystyczne:
Funkcja spania, pojemnik na pościel, wypełnienie - wysokiej jakości sprężyny bonell i pianka, stopki - tworzywo sztuczne.
Wersalka Ania - link
Cechy charakterystyczne:
Funkcja spania, pojemnik na pościel, wypełnienie - sprężyny bonellowe i pianka, stopki tworzywo, wysokie oparcie.Wersalka Nova - link
Cechy charakterystyczne:
Funkcja spania, pojemnik na pościel, wypełnienie - sprężyny bonellowe, podwójne ozdobne przeszycia.

Wersalka Laredo - link
Cechy charakterystyczne:
Funkcja spania, pojemnik na pościel, wypełnienie - sprężyny faliste i pianka, nóżki z drewna w różnych kolorach, system kieszeniowego wypełnienia poduszek oparciowych zapewnia wysoki komfort wypoczynku.


Wersalka Tomas - link
Cechy charakterystyczne:
Funkcja spania, pojemnik na pościel, wypełnienie - sprężyny bonellowe i pianka, nóżki z drewna w różnych kolorach, 1 poduszka ozdobna.Wersalka Ella - link
Cechy charakterystyczne:
Funkcja spania, pojemnik na pościel, wypełnienie - sprężyny bonellowe i pianka, nóżki z drewna w różnych kolorach, podłokietniki na metalowych wsuwkach, ścieg dwuigłowy - wzmocnienie szwów. 


Wersalka Lind - link
Cechy charakterystyczne:
Funkcja spania, pojemnik na pościel, wypełnienie - sprężyny bonellowe i pianka, nóżki z drewna w różnych kolorach.
Wersalka Gabi - link
Cechy charakterystyczne:
Funkcja spania, pojemnik na pościel, wypełnienie - bonell i pianka, nóżki z drewna w różnych kolorach, 2 poduszki podłokietnikowe.
Wersalka Gregor - link
Cechy charakterystyczne:
Funkcja spania, pojemnik na pościel, wypełnienie - sprężyny faliste i pianka, nóżki tworzywowe, 2 poduszki podłokietnikowe. 
Skuś się na modną wersalkę - zyskasz ceniony przed wielu, zgrabny i praktyczny mebel wypoczynkowy!
Zapraszamy do internetowego sklepu meblowego Twojemeble.pl!***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz