piątek, 5 czerwca 2015

Cosmopolitan - zaprojektuj swój nowoczesny salon!


Chcesz samodzielnie zaaranżować salon i stworzyć wyjątkową przestrzeń telewizyjną? Polecamy Ci kolekcję Cosmopolitan firmy Bydgoskie Meble! Jednak musisz się śpieszyć - meble z tej kolekcji objęte są wyprzedażą, a wiec to jedyna taka okazja, żeby nabyć ostatnie sztuki po okazyjnie niskich cenach! Dlaczego warto wybrać kolekcję Cosmopolitan?


Wybarwienie:

Dąb wenge


Meble Cosmopolitan wyróżnia modna kolorystyka - dąb wenge. To klimatyczne, ciemne, nieco eleganckie wybarwienie tworzy wyjątkowy efekt aranżacyjny. Wnętrze wygląda nowocześnie, stylowo, estetycznie i z charakterem. 
Kolekcja Cosmopolitan jest kolekcją modułową, a więc obejmuje elementy, z których samodzielnie stworzysz oryginalny układ aranżacyjny we wnętrzu takim jak pokój dzienny. Szafki, regały, cokoły, płyty czy nadstawka - wszystko to możesz łączyć w jedną, zgraną całość według własnego uznania. Meble można też dowolnie ustawiać, a więc zarówno wieszać na ścianie jak i ulokować na podłodze. Jednak należy pamiętać, że meble nie mają nóżek, dlatego najlepiej jest je umieścić na cokołach czy płytach dolnych lub ewentualnie dokupić cały zestaw nóżek.

Decydując się na meble Cosmopolitan możesz wybrać gotowe połączenie szafek z płytami lub jeden z czterech przykładowych, większych zestawów aranżacyjnych:
Wykonanie:

Meble Cosmopolitan charakteryzuje wyjątkowa forma. Zaokrąglone fronty mebli, niewielkie uchwyty, czarne szkło na blacie w wybranych bryłach - wszystko to tworzy niebanalne zestawienie aranżacyjne. Meble wykonane są z trwałej i odpornej na ścieranie naturalnej okleiny dębowej. Wnętrze brył zabezpieczone jest folią meblową. Meble Cosmopolitan objęte są także gwarancją na 2 lata - w tym 6 lat na funkcjonalność. To potwierdza solidność wykończenia i daje też gwarancję wysokiej jakości wykonania.
Do mebli Cosmopolitan możesz również dokupić energooszczędne oświetlenie LED w różnych rodzajach np. układ elektroniczny - włącznik dotykowy typu sensor Tip-tronic, w którego skład wchodzą clipsy diodowe/ledowe (różna ilość clipsów w zależności od mebla) oraz transformator czy oświetlenie jarzeniowe z włącznikiem nożnym, gdzie światło jest ciepłe i mniej rozproszone.    

Tak prezentują się wnętrza z kolekcją Cosmopolitan:
Jeśli spodobała Ci się kolekcja Cosmopolitan - kup już dzisiaj te modne meble pokojowe w super cenie, zanim będzie za późno! Skorzystaj z atrakcyjnej wyprzedaży - link


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz