sobota, 9 maja 2015

Nowość od marki Forte - kolekcja Velato do salonu i jadalni


Oferta producenta Forte wzbogaciła się o kolejną, interesującą kolekcję. Meble Velato do salonu i jadalni to przykład aranżacji łączącej nowoczesność z lekkim i delikatnym stylem wykończenia. Ta niewielka, wyjątkowa kolekcja idealnie podkreśli naturalne piękno każdego wnętrza.

Wybarwienie:

Dąb Sangallo / Beżowy wysoki połysk


Kolorystyka kolekcji Velato to połączenie dębowego dekoru, doskonale podkreślającego naturalną strukturę drewna z delikatną barwą beżu na frontach. To stonowane, bardzo przyjemne wybarwienie wprowadza do wnętrza pełną harmonię i spokój, dlatego meble Velato idealnie pasować będą do osób stroniących od intensywnych, krzykliwych kolorów. 

Jakie są główne cechy charakterystyczne kolekcji Velato? To przede wszystkim:

  • prosty kształt brył z lekko zaokrąglonymi bokami korpusów
  • nowoczesny akcent - fronty wykończone w wysokim połysku
  • prostokątne, wygodne w użytkowaniu uchwyty 


W kolekcji warto wyróżnić meble takie jak:
Szafka RTV - doskonały, zgrabny mebel do aranżacji sprzętu TV. Pozostawiony otwór w tylnej części pozwala na wygodne podpięcie wszelkich kabli.

Ława - w jednolitym kolorze Dąb Sangallo, wyposażona w dodatkową półkę pod blatem, na której można przechować piloty TV lub czasopisma.
Regał wiszący z lustrem - to nietypowe połączenie podwieszanej półki z dodatkiem lustra, w którym możemy przeglądnąć się w dowolnym momencie.

Komoda - bardzo pojemny mebel, idealny do przechowywania wielu rzeczy. Komoda posiada dwudrzwiowy front oraz cztery szuflady.


Szafa - mebel, który doskonale uzupełni nie tylko aranżację salonu czy jadalni, ale też innych pomieszczeń np. przedpokoju. Na froncie szafy dominuje nawiązujący do wyglądu drewna, dekor Dąb Sangallo a we wnętrzu znajduje się półka i drążek na ubrania.


Witryna - częściowo oszklony mebel, którego wnętrze można podkreślić oświetleniem, dostępnym w opcji dodatkowej. Oświetlenie LED 6-punktowe delikatnie oświetla witrynę, przez co łatwo przyciągnie ona uwagę każdego gościa.


Stół - mebel w jednolitym dekorze Dąb Sangallo. Wyposażony w rozkładany blat, który maksymalnie osiąga długość 207 cm (nierozłożony ma 160 cm), co pozwala na zgromadzenie się przy jednym stole nawet licznej rodziny.

Meble Velato w salonie i jadalni:
Wprowadź do swojego wnętrza nowoczesny styl i przyjemny klimat! 
Zainspiruj się kolekcją Velato - link 


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz