wtorek, 5 maja 2015

Mały przedpokój - jakie meble wybrać?


Jak praktycznie i stylowo zaaranżować niewielki przedpokój? Wielu ludzi szuka odpowiedzi na to pytanie. Dylemat ten można łatwo rozwiązać - podpowiadamy na co zdecydować się, kupując meble do małego przedpokoju, by przestrzeń ta zachowała wysoką funkcjonalność, wyglądała modnie i swoją prostotą nie przytłoczyła całej aranżacji wnętrza.


Propozycja 1:

Nowoczesne i kompaktowe rozwiązania od marki Allhall. W ofercie tego cenionego producenta znaleźć można wiele bardzo pomysłowych i efektownych mebli.


Warto wyróżnić przede wszystkim obrotowe szafy, dzięki którym można łatwo zaoszczędzić miejsce. Taki rodzaj mebla jest również wygodny w użytkowaniu. Szafy obrotowe marki Allhall występują w różnych wersjach: z lustrem na froncie lub bez a także z wnętrzem w formie półek na buty, garderoby z gazetownikiem czy garderoby z półkami na buty:

Szafy Home


Gdy chcemy zaoszczędzić jak najwięcej miejsca a jednocześnie mieć zgrabne siedzisko, na którym wygodnie przygotujemy się do wyjścia, najlepszą propozycją są meble z kolekcji Twist. Siedziska Twist montowane do ściany można łatwo złożyć, dzięki czemu zajmują mniej miejsca. Występują również w wersji standardowej lub z praktycznym gazetownikiem:

Siedziska Twist


Propozycja 2:

Gotowe zestawy mebli do przedpokoju. W ofercie wybranych producentów występują zestawy, składające się zwykle z lustra, wieszaków czy szafek na buty. Wszystkie te elementy tworzą jedną, zgrabną bryłę, która doskonale sprawdza się w małych pomieszczeniach. Każda część takiego mebla jest wysoce funkcjonalna a jednocześnie zajmuje niewielką przestrzeń:

Przedpokoje: Indigo, September, Nepo, M120, Kent


Propozycja 3:

Długie, wąskie lustra i wieszaki. Są to elementy, które doskonale sprawdzają się w małych pomieszczeniach. Lustro optycznie powiększa przestrzeń a jeśli jest ona wyjątkowo niewielka, warto zdecydować się (również w przypadku wieszaków) na długą, wąską formę, przez co zamontować je można praktycznie w każdym miejscu:

Lustra: Firenze, Laviano, Bolden, Fini, Twist Plus

Wieszaki: Twist Plus, Hombre pojedynczy, Hombre podwójny, Combino

Można również połączyć lustro oraz wieszak, zachowując równocześnie wąską, zgrabną formę mebla:

Wieszaki z lustrem: Linate, Slim wood

 Propozycja 4:

Jeśli koniecznie potrzebujesz w swoim przedpokoju miejsca na garderobę, pamiętaj, aby wybierać meble z lustrem na froncie. Połączysz wtedy funkcjonalność szafy z optycznie powiększającym przestrzeń lustrem. Warto także decydować się na szafy obrotowe lub z przesuwnym frontem - to kolejny sposób na oszczędność miejsca w aranżacji przedpokoju:

Szafy: Kaspian, Hombre, Firenze Imperial, Kate, Slim wood z przesuwnym frontem


Nawet niewielki przedpokój umeblowany w odpowiedni sposób potrafi nie tylko być wygodny i praktyczny w użytkowaniu, ale również zachwycać każdego wchodzącego do domu gościa. 

Zobacz najciekawsze propozycje mebli do przedpokoju od producenta Allhall i Black Red White!

***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz