sobota, 30 maja 2015

Kuchnia Junona od Black Red White to idealna aranżacja do małej, nowoczesnej kuchni!


Gdy Twoja kuchnia jest niewielka i nie masz pomysłu jak najlepiej zagospodarować całą przestrzeń, masz dwa wyjścia. Jednym z nich jest kupno mebli na wymiar, które wiąże się z dużymi kosztami i długim czasem oczekiwania. Drugim pomysłem jest skorzystanie z gotowych aranżacji - i to na przykład w modnym stylu Black Red White. To właśnie w niewielkiej przestrzeni znakomicie sprawdzi się Kuchnia Junona od producenta BRW. Choć są to gotowe meble kuchenne, to Ty wybierasz, ile ich potrzebujesz i jaki ostatecznie będą mieć wygląd. Samodzielne zaprojektowanie kuchni to nie tylko duża frajda i satysfakcja, to także gwarancja aranżacji wnętrza, które całkowicie spełni nasze oczekiwania odnośnie idealnej przestrzeni kuchennej. 

Ogólna kolorystyka Kuchni Junona to połączenie naturalnego wybarwienia dębu sonoma z ciemniejszą, modną barwą wenge.
Do stworzenia Twojej wymarzonej kuchni dzieli Cię tylko kilka kroków:

Krok pierwszy:

Wybierasz taką formę kolorystyczną wykończenia frontów, która Ci najbardziej odpowiada. 

Opcja 1: szafki górne - dąb sonoma, szafki dolne - wenge ze wstawką w kolorze dąb sonoma
Opcja 2: szafki górne - dąb sonoma, szafki dolne - dąb sonoma ze wstawką w kolorze wnegeKrok drugi:

Wybierasz szafki, którymi zaaranżujesz swoją kuchnię. Do wyboru masz:

Opcja 1: Gotowy zestaw szafek - to rozwiązanie bardzo ekonomiczne, ponieważ za cały komplet zapłacisz mniej, niż za pojedynczo kupowane meble. Zestaw ten spełnia funkcję kompletnej aranżacji lub może być też uzupełniony o moduły lub poszczególne szafki.
Koniecznie porównaj wymiary swojej kuchni i zestawu Junona:


Opcja 2: Mikroukłady - są to mniejsze komplety niezbędnych w aranżacji każdej kuchni szafek (moduł 100 i moduł 150), które można łączyć ze sobą, pojedynczymi szafkami lub dodawać do wyżej opisanego, dużego zestawu w przypadku większego pomieszczenia.Opcja 3: Pojedyncze szafki - możesz nimi uzupełnić zestaw lub mikroukład Junona. Jeżeli masz własny pomysł na ustawienie, z pojedynczych szafek samodzielnie stworzysz idealnie dopasowaną do swoich potrzeb aranżacje. Do dyspozycji masz:

Szafki górne


Szafki dolne


Szafki narożne


Półki wiszące (w tym jedna szklana z opcjonalnym podświetleniem LED)

Pozostałe elementy


Krok trzeci:

Do gotowej aranżacji dobierasz wybrane akcesoria oraz wysokiej jakości sprzęt AGD, który sprawi, że Twoja kuchnia będzie nowoczesna i niezwykle funkcjonalna.

Akcesoria


Sprzęt AGDW skrócie - wybierz wersję kolorystyczną, szafki i dodatki (akcesoria, sprzęt AGD) a Twoja piękna, mała lub duża kuchnia może wyglądać właśnie tak:Twoja kuchnia już dziś może przejść pozytywną przemianę!
Tylko teraz, korzystając z promocji Black Red White bez VAT, możesz zamówić przykładowy zestaw Kuchni Junona już za 1038 zł!!!
Kupuj tanio modne wnętrza BRW!***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

1 komentarz:

  1. Drewno nadaje elegancji oraz nadaje prestiżu, mam nadzieję, że tak samo prezentują się w rzeczywistości, zapewne oświetlenie też jest ważne,

    OdpowiedzUsuń