niedziela, 26 kwietnia 2015

Piękno naturalnego drewna - kolekcja Velvet marki Szynaka Meble


Warto inwestować w piękne i eleganckie wnętrza - można poczuć się w nich naprawdę wyjątkowo. Jedną z takich propozycji jest kolekcja Velvet od producenta Szynaka Meble. Te nietypowe meble do salonu oraz jadalni zaskakują formą wykończenia i zachwycają naturalnością użytych materiałów. Ostateczny efekt jest niezwykle interesujący poprzez połączenie szlachetności drewna i nowoczesnych akcentów. 

Wybarwienie:


Dąb Rustical


Stonowany, klasyczny odcień drewna w postaci dębu rustical w szczególny sposób podkreśla strukturę tego naturalnego surowca. Słoje i sęki to zarys drewnianej struktury, która dodaje elegancji i uroku całej aranżacji. Meble Velvet wykonane są z materiału wysokiej jakości: fronty z litego drewna dębowego - masyw olejowany i korpusy z płyty okleinowanej fornirem dębowym bądź okleiną drewnopodobną. Kolejnym atutem kolekcji Velvet jest oryginalna forma wykończenia brył. Charakterystyczną właściwością mebli są pogrubione ramy, które dodają im wyrazistości oraz poziome wstawki ze szropowanego, litego drewna, ulokowane w strukturze frontu i podkreślone subtelnym, ciepłym oświetleniem. Dużym atutem jest również zastosowanie w witrynach szkła hartowanego.

Pozostałe cechy zestawu Velvet to: metalowe uchwyty, aluminiowe ramki wokół przeszklonych części witryn, szuflady wyposażone w prowadnice z cichym domykiem oraz możliwość dokupienia oświetlenia LED do wnętrza witryn. 


Aranżacje z kolekcją Velvet marki Szynaka Meble:


Twoje wnętrze może być efektowne, naturalne i niebanalne - wystarczy, że wybierzesz meble Velvet!
Kolekcja Velvet w naszym sklepie - link ***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz