poniedziałek, 5 stycznia 2015

Nowoczesny wypoczynek w salonie - kolekcja Time firmy NewLook


Idealną inspiracją dla miłośników nowoczesnych wnętrz urządzonych w sposób niebanalny jest kolekcja Time od producenta NewLook. Są to meble tapicerowane w wyjątkowej, modnej formie. Wysoka jakość materiałów, duża różnorodność elementów i stylowe połączenia kolorystyczne - to właśnie dzięki temu kolekcja Time tworzy nieszablonową, pełną wrażeń aranżację.

Wybierając meble Time wybieramy nowoczesną przestrzeń wypoczynkową. Delikatnie zaokrąglone, opływowe kształty to nawiązanie do minimalizmu, w którym tkwi ich prawdziwy urok. Znakomicie wyprofilowane oparcie i duże siedzisko zapewniają pełen komfort wypoczynku. Meble tapicerowane Time świetnie prezentują się w każdej aranżacji dzięki możliwości łączenia dwóch różnych kolorów materiału. Efekt takiego zestawienia barw, w szczególności tworzących modny kontrast wprowadza do wnętrza nutę oryginalności i wyszukanego stylu. Bogaty wybór tkanin, w tym również tkanin skóropodobnych to duża różnorodność w komponowaniu ostatecznego wyglądu mebla.

1. Kolor siedziska i oparcia 2. Kolor bokuDużą zaletą kolekcji Time jest modułowość. W zestawie znajduje się ponad 23 różnych elementów, w tym zgrabne sofy, efektowne narożniki, wygodne fotele i leżanki oraz megapufy, które tworzą nie tylko miejsce do siedzenia ale też sprawdzają się jako dodatkowy, niewielki, zgrabny stolik. Ogromna swoboda w tworzeniu idealnej bryły sprawia, że w kolekcji Time można znaleźć meble wypoczynkowe, które idealnie pasują zarówno do małych wnętrz jak i do dużych, przestronnych salonów. Dostępne elementy można także łączyć w efektowne narożniki, które potrafią zaskoczyć i zachwycić nawet tych najbardziej wybrednych zwolenników nowoczesnego designu.
Do tych niezwykle wygodnych i niebanalnych w wyglądzie mebli tapicerowanych można dokupić również stylowe poduszki. Zarówno poduszka kwadratowa jak i poduszka nerkowa sprawiają, że mebel staje się jeszcze bardziej interesujący a wypoczynek jeszcze bardziej relaksujący.Meble tapicerowane Time wyglądają efektownie w wielu różnorodnych aranżacjach:

Zapraszamy do oglądnięcia całej kolekcji Time i stworzenia swojego idealnego, nowoczesnego modelu mebla wypoczynkowego - link


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz