czwartek, 22 stycznia 2015

Moja wymarzona kuchniaKuchnia zakończyła swoją karierę, w roli miejsca służącego tylko i wyłącznie do przygotowywania posiłków. Obecnie jej pozycja jest znacznie ważniejsza i bardziej rozbudowana. Jako serce domu, przestrzeń w której zjadamy posiłki, prowadzimy rozmowy, pijemy kawę nad poranną gazetą, powinna mieć wyjątkową oprawę, cieszyć oko, a zarazem ułatwiać domowe czynności.


Za zadanie mamy dobrze rozplanować układ mebli i akcesoriów, aby rozmieszczenie poszczególnych szafek kuchennych było dla nas wygodne. Dobór materiałów i kolorystyki, będzie odzwierciedlał nasz charakter i upodobania. To wszystko w ogólnej kumulacji, wpłynie na nastrój i kreatywność, która bez wątpienia przyda się podczas gotowania.
Dla wszystkich spragnionych kuchennych  inspiracji, szczypta pomysłów, jak stylowo i z rozmachem urządzić wnętrze kuchni. Ten poradnik pomoże Wam odnaleźć się w gąszczu możliwości, z czego i jak zaprojektować pomieszczenie, by było funkcjonalne i ładnie się prezentowało. Pokażemy, na co zwrócić uwagę, by nie popełnić błędu przy doborze mebli. Poradnik dostarczy wskazówek, od czego rozpocząć naszą przygodę z urządzaniem aneksu kuchennego, poszerzy wiedzę na temat dodatkowych elementów i akcesoriów. Omówimy różnorodne style, materiały, układy, po to, by kuchnia stała się Twoim królestwem i ulubionym miejscem w domu. To i wiele innych pomocnych informacji, znajdziecie w kolejnych częściach cyklu "Moja wymarzona kuchnia".

2 komentarze:

  1. Meble na wysoki połysk to także mój wybór. Według mnie kuchnia prezentuje się wtedy nowocześnie, elegancko i jakoś tak czysto, zwłaszcza jeśli postawimy na biały odcień. Takie pomieszczenie można też urozmaicić jakimiś pasującymi dodatkami.

    OdpowiedzUsuń