środa, 14 stycznia 2015

Historia sklepu TwojeMeble.pl


TwojeMeble.pl to największy internetowy sklep meblowy, który specjalizuje się w sprzedaży polskich marek, takich jak: Black Red White, Szynaka, Forte, Paged, Bydgoskie Meble, Pinio, Galla Collezione, Matkowski, Mikołajczyk, Klose, Wójcik, SITS. W bogatej ofercie 100 000 produktów można znaleźć meble systemowe, kuchenne, tapicerowane. Dodatkowo sklep oferuje tysiące artykułów dekoracyjnych, designerskie meble oraz oświetlenie. Doświadczenie zdobywane latami, a także duży zespół ekspertów sprawia, że rozumiemy potrzeby naszych Klientów. TwojeMeble.pl tworzy pięćdziesięciu specjalistów, którzy służą pomocą i fachową poradą, troszczą się o punktualną dostawę oraz prawidłowe funkcjonowanie sklepu. Dzięki ich kompetencjom, sklep otrzymuje liczne nagrody, wyróżnienia i certyfikaty. TwojeMeble.pl jako jedyny meblowy sklep znalazł się w pierwszej dziesiątce sklepów online w kategorii „Dom i wnętrze” wg rankingu „Opineo” otrzymując wysoką ocenę 9,1/10 od swoich klientów!

Historia firmy:

2003 rok
Początek firmy zbiegł się z początkiem...pasji do pięknych wnętrz, sztuki życia i oryginalnych przedmiotów.
W tym roku powstał stacjonarny salon meblowy 4Style w Wieliczce oraz internetowy sklep meblowy TwojeMeble.pl. Pracę w sklepie online rozpoczęliśmy w niewielkim biurze i w skromnym zespole: na początku tylko jedna osoba zajmowała się sklepem, a druga salonem meblowym. Już od początku naszej działalności postawiliśmy na jakość obsługi, stąd uruchomienie infolinii oraz bezpieczny transport mebli własnym samochodem dostawczym.

2008 rok
Zachęceni wyrazami zaufania klientów, a także zdobytym doświadczeniem otworzyliśmy kolejny stacjonarny salon meblowy w Krakowie. Jednocześnie sukcesywnie rozbudowaliśmy ofertę zarówno sklepu internetowego, jak salonu meblowego 4 Style w Wieliczce, m.in. o współpracę z projektantami w zakresie wzornictwa.

2010 rok
Podążając za zmianami w polskim e-commerce przez rok pracowaliśmy nad nową wersją strony internetowej TwojeMeble.pl, którą oficjalnie zaprezentowaliśmy w 2010 roku. Jednocześnie poszerzyliśmy ofertę salonu 4 Style o znanych i cenionych polskich producentów, artykuły dekoracyjne, czy unikatowe meble sprowadzane z zagranicy.

2012 rok
W związku z rozwojem firmy zmieniliśmy biuro na większe! I tak od 2012 roku przenieśliśmy do dużego biura z ogrodem, w którym każdy ma swoje miejsce. Jednocześnie powiększyliśmy magazyn, a także flotę samochodów dostawczych, tak, by każde zamówienie docierało do klientów na czas. Rozszerzyliśmy również współpracę z producentami mebli w zakresie wzornictwa i wprowadziliśmy do sklepu kolejne polskie marki.

2014 rok
To rok kolejnych zmian. Zamknęliśmy salon meblowy w Krakowie, by powiększyć powierzchnię oraz ofertę salonu 4Style. W tym ostatnim zaczęliśmy promować najzdolniejszych artystów sztuki współczesnej, poprzez połączenie sztuki z ekspozycją mebli. Dzięki temu przestronne wnętrza salonu meblowego kuszą niebanalnymi aranżacjami, stworzonymi w oparciu o światowe trendy. Rozwijaliśmy także cały czas usługi w sklepie online, wprowadzając udogodnienia takie jak: bezpłatny transport, bony upominkowe i prezentowe, a także infolinię czynną 7 dni w tygodniu.

2015 rok
To rok mobile, stąd wprowadziliśmy znaczące zmiany w sklepie online dostosowując go do potrzeb klientów. Wzbogaciliśmy naszą ofertę poprzez utworzenie nowego działu TM Design. Jest to sekcja designerskich mebli i akcesoriów premium z najwyższej półki, zaprojektowanych w zgodzie z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz.
Także w 2015 roku powołaliśmy Fundację 4 Style, której celem jest działalność na rzecz rozwoju polskiego wzornictwa przemysłowego, wspieranie polskiej sztuki użytkowej oraz działalność naukowo-techniczna w zakresie udoskonalania procesu produkcji mebli.


Misja:
Naszą misją jest ciągłe inspirowanie klientów w aranżacjach wnętrz, zaspokajanie ich najbardziej wysublimowanych potrzeb oraz propagowanie polskiej sztuki wzornictwa. Pragniemy, by zakupy mebli w Internecie były proste i przyjemne, a nasze usługi na najwyższym poziomie. To właśnie doświadczenie zdobywane latami sprawia, że rozumiemy naszych Klientów. Zawsze służymy im fachową poradą wykwalifikowanych sprzedawców, a także szukamy niestandardowych rozwiązań, tak by każda oferta była dostosowana indywidualnie do potrzeb klienta. Satysfakcja klienta, stały rozwój i innowacja to nasze trio za którym stoi sukces.

Wartości:
  • ponad 12 letnia historia i doświadczenie w sprzedaży mebli przez Internet
  • własna platforma e-commerce udoskonalana z roku na rok
  • 50 wykwalifikowanych pracowników, w tym zespół programistów, który czuwa nad techniczną stroną witryny Twojemeble.pl
  • Promowanie polskiego wzornictwa przemysłowego
  • Bardzo bogata oferta i szeroki asortyment polskich producentów mebli, takich jak: Black Red White, Szynaka, Forte, Paged, Bydgoskie Meble, Pinio, Galla Collezione, Matkowski, Mikołajczyk, Klose, Wójcik, SITS.
  • Liczne nagrody i certyfikaty potwierdzające profesjonalne usługi świadczone przez sklep TwojeMeble.pl oraz zaufanie klientów
  • Dbanie o środowisko naturalne poprzez oferowanie produktów pochodzących wyłącznie od sprawdzonych i proekologicznych producentów mebli
Wizja:

Celem TwojeMeble.pl jest posiadanie jednej z najbogatszych ofert na rynku, ciągłe szukanie nowych, innowacyjnych rozwiązań i narzędzi, dzięki czemu zakup mebli przez Internet będzie jeszcze łatwiejszy. Pragniemy również nieustannie inspirować ludzi do tworzenia oryginalnych wnętrz oraz otaczania się pięknymi przedmiotami, które sprawiają radość

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz