wtorek, 16 grudnia 2014

Żyjmy kolorowo - nietypowe zestawienia krzeseł


Działajmy nietypowo, żyjmy kolorowo! W myśl tej idei Eleni z My Paradissi prezentuje nietypowe połączenia krzeseł. Przedstawione zestawy idealnie sprawdzają się zarówno w eleganckich jadalniach jak również w kuchniach służących nam na co dzień.


Sami przyznacie, że te rozwiązania, choć dosyć nietypowe, prezentują się znakomicie. A co najciekawsze, idealnie wpasowują się w nowoczesne skandynawskie wnętrza - bardzo modne w ostatnim czasie.  Na koniec przedstawiamy jeszcze kilka tego typu aranżacji, które z powodzeniem możemy stosować w swoich aranżacjach.

      
   
   

Przy takiej dowolności zestawiania kolorów i stylów, zadanie doboru własnego połączenia wydaje się stosunkowo łatwe. Jednak wszystko tak na prawdę zależy od wnętrza oraz efektu jaki chcemy uzyskać. Jeśli zależy nam na pełnej ekstrawagancji, to z powodzeniem możemy tworzyć kontrasty i używać jaskrawych kolorów. Efekt bardziej subtelny uzyskamy natomiast poprzez wyeksponowanie jednego lub 2 krzeseł poprzez inny design lub kolor.Bardzo łatwo można stworzyć takie zestawy, najlepiej jednak mieć już w głowie w miarę ogólnie sprecyzowaną koncepcję. Często jednak pomysły wpadają do głowy na bieżąco, podczas przeglądania dostępnych modeli.

Zachęcamy zatem to sprawdzenia oferty krzeseł w naszym sklepie internetowym. Życzymy powodzenia w tworzeniu własnych kompozycji :)

    
Oferta krzeseł - link

1 komentarz: