środa, 17 grudnia 2014

Kolekcja New York - blask wielkiego miasta w Twoim domu


Z myślą o ludziach wymagających, którzy lubią otaczać się pięknem, oryginalnością i nieszablonowymi rozwiązaniami we wnętrzu, ceniony producent Paged stworzył kolekcję New York opartą na aranżacji w klimacie wielkiego miasta. Świetna jakość materiału doskonale współgra z niezwykle modnym designem - szklanymi frontami czy wyjątkowym kształtem stołu czy krzeseł. Meble New York do salonu i jadalni posiadają wszystko to, co musi mieć wnętrze nowoczesne a więc ponadczasowy urok, styl i szyk.


Wybarwienie:

Dąb Wędzony / Szkło Jasne Brązowe Delikatna, stonowana kolorystyka tworzy bardzo przyjemny klimat w salonie i jadalni. Dąb wędzony z zachowaną strukturą drewna w postaci licznych słojów to naturalne oblicze mebli zaś połyskujące szło wzbogaca aranżację w modny i nowoczesny styl wykończenia.Meble New York wykonane są z naturalnej drewnianej okleiny utrwalonej ekologicznym lakierem wodnym bezpiecznym dla środowiska. Niezwykle efektownym oraz oryginalnym elementem wykończenia poza bezuchwytowymi frontami są naturalne łupki umieszczone wewnątrz bryły, które podświetlone delikatnym oświetleniem (dostępne w standardzie) podkreślają świeży i niebanalny styl całej kolekcji. Trwałość mebli gwarantuje również użycie wysokiej jakości okuć z systemem cichego domyku. Meble New York w salonie i jadalni prezentują się doskonale - podświetlone wnęki pozwalają na gustowne wyeksponowanie najcenniejszych przedmiotów. 


Stół i krzesło New York to elementy najbardziej wyjątkowe. Stół szczególnie wyróżnia się oryginalną formą podstawy. Posiada również rozkładany blat w dwóch wersjach: drewnianej lub szklanej. Krzesło to nie tylko nowoczesny kształt, bowiem tkanina użyta do wykończenia siedziska oddycha, jest trwała oraz łatwa w konserwacji i czyszczeniu. 


Kolekcja New York w salonie i jadalni:

Zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji New York - link


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz