środa, 18 czerwca 2014

Sypialnia Malvagio - nowość producenta Fotre!

Kolekcja Malvagio stworzona została przez markę Forte z myślą o aranżacji sypialni. Tworzą ją łóżko, pojemna szafa, praktyczna komoda i funkcjonalna szafka nocna. Utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce, charakterystyczne są dla niej grube ramy okalające fronty oraz podłużne uchwyty. Nie jest jednak masywna – wręcz przeciwnie, przywołuje poczucie harmonii i tworzy klimatyczną przestrzeń dla wypoczynku i snu. A to za sprawą swojego stonowanego wybarwienia – dębu antycznego (korpus, fronty) i beżu połysku (fronty, wstawka w zagłówku łóżka). Uchwyty mebli również nawiązują do koncepcji całości (dąb antyczny w połączeniu z wykończeniem w kolorze aluminium).Malvagio wykonana została z płyty okleinowanej folią, w szufladach posiada prowadnice kulkowe. Modułem kolekcji, któremu warto przyjrzeć się bliżej, jest szafa czterodrzwiowa o praktycznej konstrukcji wewnętrznej – podzielona pionową przegrodą na dwie części, w jednej posiada półkę i drążek na odzież wiszącą, a w drugiej cztery półki. Dzięki swojej dużej pojemności i funkcjonalności z powodzeniem sprawdzi się nie tylko jako element układu sypialnianego, ale także jako samodzielny mebel w garderobie. Wizualnie szafa nie sprawia wrażenia ciężkiej i przytłaczającej – lekkości dodają jej fronty ułożone w układzie pasowym pionowym. Dodatkowo na środkowym pasie znajdują się lustra, które odbijając przestrzeń, tworzą efekt głębi i optycznie powiększają pomieszczenie.


Kolekcja Malvagio jest systemem uniwersalnym i w zależności od zastosowanych artykułów dekoracyjnych pozwala stworzyć ciepłą, przytulną lub bardziej wyrazistą stylowo sypialnię.

                                                                                 ***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz