wtorek, 17 czerwca 2014

Nowe bryły w kolekcji Modern producenta Paged!

Z dziesięciu do czternastu zwiększyła się ilość modułów w kolekcji Modern marki Paged, utrzymanej w łagodnym zestawieniu dębu kanadyjskiego szczotkowanego z bielą wysoki połysk. Do istniejących brył dołączyły: 3-drzwiowy kredens, pojemny regał o ażurowej konstrukcji, szafka wisząca z elementem witryny oraz drugi model szafki RTV. 
Cała kolekcja bazuje na fornirze dębowym, wykonana została z atestowanych materiałów w technologii przyjaznej środowisku i spełnia najwyższe wymogi jakościowe. Swoje walory estetyczne zawdzięcza przede wszystkim wyrazistej, geometrycznej formie i minimalistycznemu designowi. Akcentami przełamującymi prostotę brył są delikatne, niewielkich rozmiarów uchwyty oraz ciekawe połączenie płaszczyzny frontu z płaszczyzną blatu - biały front niczym szeroka wstęga załamuje się na krawędzi górnego blatu mebla i kładzie się na nim, tworząc niejako drugą, lekko podwyższoną warstwę blatu. 
Częściowo przeszklone fronty witryn dodają meblom łagodności, a dyskretne podświetlenie wnętrza wydobywa ich urok.


Bez wątpienia Modern jest udaną kompozycją marki Paged i jedną z najbardziej interesujących w kategorii mebli nowoczesnych. Dzięki swojej linii stylistycznej i tonacji kolorystycznej rozjaśni pomieszczenie, nadając mu przestronności i wyjątkowego charakteru.
                                                                                 ***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz