poniedziałek, 16 czerwca 2014

Nowa odsłona Corano - nowoczesnej kolekcji marki Bydgoskie Meble!

Ciesząca się popularnością i uznaniem użytkowników kolekcja Corano, zyskała nie tylko nową szatę kolorystyczną, ale także kilka dodatkowych brył umożliwiających zaaranżowanie funkcjonalnego przedpokoju

Rodzina Corano powiększyła się o przedpokojową szafę, panele wieszakowe, szafki na obuwie, szafkę wiszącą oraz lustro. W zależności od ilości i rodzaju modułów, które ze sobą zestawimy, możemy w praktyczny i estetyczny sposób zagospodarować zarówno niewielki przedsionek mieszkania jak i przestrzenny hol - w jednym i drugim przypadku ekonomicznie wykorzystując powierzchnię pomieszczenia i dopasowując aranżację do swoich indywidualnych potrzeb. 

Wszystkie elementy przedpokoju dostępne są w kolorze białym (fronty i zewnętrzne elementy korpusów okleinowane folią PCV w wysokim połysku, a pozostałe elementy folią matową). Ich dopełnienie stanowią charakterystyczne dla kolekcji Corano proste, linearne uchwyty w kolorze srebrnym oraz fronty witryn w postaci czarnych ramek aluminiowych wypełnionych grafitowym szkłem. Dodatkowo przeszklone części wybranych przez producenta szafek oraz panel wieszaków można podświetlić, co daje ciekawy i elegancki efekt. W szafkach posiadających szuflady, zastosowano prowadnice typu quadro. Szafki do przechowywania obuwia wyposażono we fronty otwierane uchylnie w dół, co nie tylko ułatwia codziennie użytkowanie szafek, ale także sprzątanie ich wnętrza. Szafa ubraniowa posiada natomiast wysuwany wieszak na odzież wiszącą oraz dwie półki, na których ułożyć możemy czapki, szaliki, składany parasol, torebkę itp.  
***Nowe, drugie oblicze Corano zostało nieco ocieplone poprzez połączenie znanej już bieli z naturalną strukturą dębu, tym samym wpisując się w aktualne trendy wnętrzarskie.


Kolekcja nadal zachowuje jednak swój nowoczesny, wyrazisty charakter - strzegą go subtelne, linearne uchwyty w srebrnym odcieniu oraz ramki aluminiowe we frontach witryn. Szampanowa barwa ramek ładnie współgra z grafitowym szkłem i dębem, tworząc spójną, ciekawą całość. 


Nie zmieniła się również ogólna stylistyka Corano. Potwierdzają to wciąż obecne minimalistyczna forma oraz oszczędny design – fronty z widocznym podziałem na symetrycznie ułożone prostokąty. Elementem pewnej asymetrii i urozmaicenia jest takie rozmieszczenie dębowych i białych frontów mebla względem siebie, że w przypadku zestawienia kilku modułów w większy układ, uzyskujemy aranżację dynamiczną optycznie.
Elegancji i subtelności dodaje kolekcji oświetlenie wnętrza niektórych modułów (dostępne w opcji dodatkowej, za dopłatą).


Zarówno przedpokój Corano jak i cała kolekcja w drugiej, alternatywnej wersji kolorystycznej są już dostępne w naszym sklepie internetowym, gdzie możesz bliżej się z nimi zapoznać i nimi zainspirować.                                                                                 ***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz