środa, 18 czerwca 2014

Galant - przyjemność pracy z marką Forte!

Kolekcja GALANT producenta Forte jest idealnym rozwiązaniem w przypadku aranżacji biur i gabinetów. Umożliwia praktyczne zagospodarowanie pomieszczenia i stworzenie przyjaznego stanowiska pracy. Wykonana została z płyty meblowej okleinowanej folią - kolor dębu sonoma o fakturze imitującej naturalne drewno (korpusy i fronty) łączy się z białym uni (fronty). Elementy wykończeniowe (uchwyty, stelaże biurek) mają barwę aluminium, co ładnie współgra z jasną tonacją mebli i uwydatnia ich elegancki, minimalistyczny charakter. Czyste szkło we frontach witryn nadaje bryłom delikatności.Różnorodność poszczególnych elementów i ich kompatybilność zapewniają komfort pracy, w funkcjonalny sposób łącząc przestrzeń roboczą z miejscem przechowywania dokumentów. Otwarte regały można połączyć z frontami lub szufladami, tworząc w ten sposób zamknięte szafki i dopasować ich powierzchnię użytkową do swoich indywidualnych potrzeb.
Ciekawym modułem jest mobilny kontenerek z wbudowanym zamkiem i czterema szufladami - w jednej z nich znajduje się organizer na podręczne drobiazgi wykorzystywane podczas pracy. Kontenerek stanowi dogodne uzupełnienie dla stołów biurowych.


Pełne fronty mebli wyposażone w zamki z kluczykami z powodzeniem strzegą poufnej dokumentacji, zaś przeszklone fronty witryn ułatwiają dostęp do używanych na co dzień podręcznych segregatorów. Ponadto pracę ułatwiają trzy różne biurka z możliwością zestawiania ich w dowolne układy oraz dwa rodzaje szafy narożnej, które zastąpią służbowy przedpokój i przechowają odzież wierzchnią.
                                                                                 ***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz