środa, 4 czerwca 2014

Łagodna Malta - nowość marki Szynaka Meble!

W kolekcji Malta producenta Szynaka Meble, obejmującej piętnaście brył, odnajdziemy syntezę subtelności i oryginalnego designu. Uroku dodaje jej połączenie bieli korpusów (folia połysk) i frontów z ciepłą barwą orzecha Azzuro (płyta meblowa laminowana). Stylistyka kolekcji  nie jest przesadnie wyszukana, jednak na tyle wyrazista i charakterystyczna, że meble ładnie wkomponują się w mieszkalną przestrzeń, ale z całą pewnością w niej nie zginą.

Ozdobne wykończenie krawędzi mebla w postaci orzechowych listw kontrastujących z jego białą bryłą, daje w efekcie ciekawą asymetryczną, a równocześnie uporządkowaną grę linii.  Zwartą i jednolitą formę mebla uzyskano poprzez zastosowanie bezuchwytowych frontów (w całej kolekcji) oraz szuflad z wysokim frontem, wewnątrz których umieszczono drugą, niższą szufladę wewnętrzną (w wybranych modułach kolekcji).
Szklane wstawki we frontach i częściowo w bokach witryn umieszczone są w profilach o lekko zaoblonych narożnikach, dzięki czemu nie tylko w piękny sposób podkreślają nowoczesny charakter kolekcji, ale także wydobywają z niej łagodność i szyk. Malta zyskuje uznanie nie tylko za sprawą wysokiej estetyki wykonania i walorów wizualnych, ale przede wszystkim dzięki posiadaniu mechanizmów zapewniających komfortowe i bezproblemowe użytkowanie mebli. Bezuchwytowe fronty wyposażone są w system otwierania typu push open oraz system zamykania typu soft stic. W wybranych meblach szuflady główne osadzono na prowadnicach typu softclose, a wewnętrzne na prowadnicach kulkowych. W celu zwiększenia trwałości stołu, jego nogi wykonano w MDF.

Charakterystycznym elementem kolekcji jest stolik okolicznościowy, który nie tylko przyciąga wzrok swoją formą, ale z powodzeniem łączy w sobie funkcję ławy i podręcznej półki, na którą możemy odłożyć przeczytaną gazetę, książkę, czy pilota do telewizora.Malta jest systemem idealnym dla zwolenników przestrzeni nowoczesnych, oryginalnych, ale nie krzykliwych stylistycznie. Stworzy wnętrza kunsztowne, przepełnione świeżością i życiem – jadalnię, salon z częścią wypoczynkową, funkcjonalne miejsca przechowywania.                                                                                 ***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz