piątek, 30 maja 2014

Urokliwa Rosti - nowość producenta Black Red White!

Kolekcja Rosti to lekka w formie i elegancka stylistycznie propozycja marki Black Red White dla nowoczesnego wnętrza. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, iż jest krucha i delikatna, lecz to tylko pozory - w rzeczywistości to właśnie proporcje użytych materiałów i minimalizm zastosowanego designu czynią ją wyjątkową i wyróżniającą się spośród podobnych meblowych propozycji dostępnych na rynku. W przypadku Rosti projektanci postawili na niesłabnącą popularność trendu czerpiącego inspirację z natury - kolekcję wykonano z płyty w okleinie imitującej strukturę naturalnego drewna i odcieniu dębu san remo jasnego (korpusy i fronty). Wprowadzając akcenty dekoracyjne, ciepłą kolorystykę dębu san remo zestawiono z ciemniejszą, szarą barwą listew bocznych oraz nawiązujących do nich subtelnych uchwytów i maleńkich nóżek (lava). Za sprawą łagodnego kontrastu uzyskano harmonijną całość. Ciekawym zabiegiem jest połączenie nóżek z korpusem mebla - dolny wieniec niejako "przecina" boczne listwy ozdobne, dając dodatkowy, całkiem wyrazisty element designu.We frontach witryn zastosowano wstawki ze szkła hartowanego. Na poziomie widocznej, przeszklonej części witryn umieszczono szklane półki - jeśli chcemy uzyskać efekt elegancji i optycznie wyróżnić znajdujące się w witrynie przedmioty, możemy sięgnąć po opcjonalne podświetlenie półek (typu LED), dostępne za dodatkową opłatą.
Rosti znalazła również praktyczne rozwiązanie problemu kabli od sprzętu RTV, plątających się wokół szafki telewizyjnej - dzięki dwóm otworom w tylnej ściance, kable możemy uporządkować i wyprowadzić je za szafkę, by tam estetycznie je ukryć.Kolekcję tworzy dziewięć modułów zaprojektowanych z myślą o pokoju dziennym, ale komoda, szafka czy szafa sprawdzą się także w aranżacji domowej garderoby, a witryny – w domowej biblioteczce lub niewielkim gabinecie. 
Jeśli jesteś amatorem przestrzeni, w których nowoczesność idzie w parze z harmonią i świeżym, równocześnie przytulnym klimatem, z pewnością docenisz Rosti.                                                                                 ***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz