piątek, 9 maja 2014

Gustowny Danton – nowość marki Black Red White!

O kolekcji Danton, najnowszej propozycji producenta Black Red White, śmiało można powiedzieć, że duże jest piękne. A przy tym nie jest przytłaczające i ciężkie, mimo iż bazuje na wyrazistych kształtach geometrycznych – prostokątach i prostopadłościanach. W kolekcji Danton masywność bryły przełamana została prostotą formy i delikatnością barwy, zastosowanie bezuchwytowych frontów dodatkowo podkreśliło efekt minimalizmu i subtelność mebla.


Danton to także nawiązanie do bliskości natury – odnaleźć ją można w kolorystyce i drewnopodobnej fakturze okleiny, w której wykonano meble: korpusy w odcieniu dąb sonoma, fronty – dąb sonoma lub biały połysk (do wyboru). Zaletą zastosowanej okleiny (laminat) jest podwyższona odporność na zarysowania i uszkodzenia wynikające z użytkowania mebli.Front witryny stojącej wyposażono w szkło hartowane, opcjonalnie można uzupełnić ją oświetleniem typu LED (za dodatkową opłatą). W konstrukcji szuflad wykorzystano prowadnice rolkowe.

Kolekcję tworzy trzynaście elementów umożliwiających zaaranżowanie pokoju dziennego i sypialni. Na uwagę zasługuje dość pokaźnych rozmiarów szafa 3-drzwiowa z lustrem na jednym z frontów, która sprawdzi się nie tylko jako część wyposażenia sypialni, ale także jako samodzielny mebel w garderobie.W zależności od pomysłu i upodobań można kolekcję Danton połączyć z intensywnymi kolorami i wyrazistymi elementami wystroju, aby otrzymać wnętrze charyzmatyczne lub z barwami pastelowymi i subtelnymi dodatkami, by skomponować przestrzeń świeżą, nasyconą lekkością.

Jesteś entuzjastą nowoczesnych rozwiązań i podzielasz pogląd, że siła i piękno tkwią w prostocie? Lubisz jasne, przyjazne wnętrza? Koniecznie zapoznaj się z systemem modułowym Danton i zaproś go do swojego mieszkania!                                                                                 ***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz