czwartek, 8 maja 2014

Emanujący świeżością Antwerpen – nowość od producenta Black Red White!

Kolekcja Antwerpen marki Black Red White to doskonały przykład na to, iż charakterystyczność i uniwersalność mogą iść w parze, nie wykluczając się wzajemnie, a minimalistyczna forma mebla nie jest ograniczeniem jego walorów wizualnych. Antwerpen sprawdzi się tak samo dobrze w aranżacji miejskiego apartamentu, tworząc jasne, harmonijne, przestronne wnętrza jak i w domku poza miastem, budując urokliwy klimat i ujmując łagodnością.

Stylistyka kolekcji bazuje na prostych modułach i oszczędnym zdobieniu. Bohaterami pierwszego planu są fronty o frezach w kształcie delikatnych prostokątnych ekranów, ujęte w ramę z bocznych grubszych listew w tym samym kolorze (modrzew jasny sibu, folia finish o strukturze imitującej naturalne drewno). Cieńsze blaty w kontrastowym odcieniu (sosna larico, laminat) będące zwieńczeniem mebli, nie tylko wydobywają ich piękno, ale nadają mu charakter. Niewielkich rozmiarów dębowe uchwyty z aluminiową wstawką stanowią subtelne nawiązanie do kolorystki blatów i dopełniają całość.
Prestiż kolekcji podnosi zastosowanie prowadnic z systemem cichego domyku w szufladach oraz oświetlenia typu LED w wybranych bryłach (bez dodatkowej opłaty).W skład systemu Antwerpen wchodzi dwanaście brył umożliwiających kreatywne zagospodarowanie pokoju dziennego i jadalni oraz dwa układy mebli do przedpokoju, które można nabyć w formie gotowych zestawów lub jako odrębne elementy.


 
Pojemny kredens oraz witryna o interesującym designie to elementy kolekcji, którym zdecydowanie warto przyjrzeć się bliżej.

Kredens zyskuje na funkcjonalności nie tylko poprzez swoją pojemność, ale i dzięki temu, że zawiera w sobie elementy witryny, komody i szafki. Z powodzeniem poradzi sobie jako główny mebel w każdej jadalni – będzie praktyczny w funkcji przechowywania, ale nie nie przytłoczy jadalni swymi wymiarami.Witryna dzięki podziałowi na część otwartą i zamkniętą może pełnić zarówno funkcję biblioteczki jak i eksponować artykuły dekoracyjne np. kieliszki, zestawy kawowe itp. Drobiazgi znajdą swoje miejsce w trzech zgrabnych szufladach i zamykanej szafce.Jeśli jesteś miłośnikiem jasnych wnętrz, lubisz podążać z duchem czasu, a równocześnie cenisz sobie harmonię i poszukujesz oryginalnych rozwiązań, kolekcja Antwerpen została stworzona specjalnie dla Ciebie.


                                                                                ***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz